Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen nehéz elfogadni ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfogadni ezt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rosszul vagyok ezektől a nagy darab izmos, tudatlan, bunkó fickóktól, akikért minden nő ketté teszi a lábát. Én meg alacsony, vékony, cuki fiúként esélytelennek érzem magam.

2012. jún. 14. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mááá megint te??????
2012. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Így jártál.
2012. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

alacsonyak nem kellenek senkinek...sajnos.

166 / F

2012. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig: [link]
2012. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

azért mert ezekben a fickókban köszön vissza a saját gyengeséged. a cukiságról meg annyit, hogy mi vagy te? férfi..elvileg. egy férfi soh


[link] se cuki. tudod mi a cuki ? ez

2012. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam, lányok szerint vagyok az. -.-
2012. jún. 14. 13:29
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De te alacsony kis cuki-muki, te szeretnél olyan nőkkel járni, akik tudatlan bunkó izmosoknak teszik szét a lábukat? Azok ugyanolyan tudatlan bunkók, csak nőben. Én férfi vagyok és tudomásul veszem, hogy a nagydarab kopasz baromnak van egy saját nőtípusa, az őt szereti, a kopasz meg ilyenekkel jár, mondjuk tetovált, szoláriumozott, iskolából kimaradt, festett feketékkel, az az ő világa. Nekem meg van a többi és bizony nem cserélnék kopaszékkal egyet sem!
2012. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A fene sem tudja már hol vannak még szabad szép lányok, akik jellemre is szerethetőek. Én csak foglaltakkal ismerkedem folyton. Azért ez már jelez valamit.
2012. jún. 14. 13:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
p*icsába! 30 percenként lehet új kérdést feltenni! hányszor kérdezed még meg ezt te cukimukivékonycingárfiúka?? bassz*us, ez már rohadt gáz. rinyagép
2012. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ha valaki nem is magas, személy szerint akkor is rosszul érezném magam egy nálam alacsonyabb sráccal.


én 171 cm vagyok, és nekem pl sokkal jobban tetszenek a magas és vékonyabb srácok, csak ilyen barátaim voltak. nem a NAGYON vékonyakra gondolok persze... én sportember vagyok, ne legyél lusta, szálkásodj picit, figyelj az étkezésedre, a saját testedre! akár milyen a genetikai beállítottságod, nem lehetetlen hízni és izmosodni.



L/18

2012. jún. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!