Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan párok akik szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan párok akik szakítottak majd pár hónap múlva újrakeztétek, nehéz volt elfogadni, hogy a külön töltött időszakban a párotok volt mással is?

Figyelt kérdés
A kérdés adott..szakítotattok, lett párotok is, akár egy éjszakások, majd kibékültettek. Mennyire volt nehéz "elfogadni"? Mennyi időt töltőttetek külön? és miért? Köszönöm!
2011. szept. 26. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem voltatok együtt akk nem tökm1? Szerintem ha összejössz egy vadidegen akárkivel nem fogsz elkezdeni hisztizni h már nem szüz...
2011. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6 év után szakítottunk, majd 2 év után jöttünk újra össze, nem igazán gondolkoztam ilyen dolgokon, mert alapból zavart, hogy nagyon sokat változott rossz irányba, így az újrakezdés nem volt hosszú 2 hét után újra otthagytam.
2011. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az emberek nem változnak. Ilyen alapon teljesen értelmetlen újra kezdeni.


22/húsos fagyi

2011. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 évig jártam egy lánnyal, szakítottunk, fél évre rá összejöttünk megint, pár hónap után megcsalt. Semmi értelme nem volt! 22/F
2011. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1 evet voltunk a baratommal es gondolkodtunk azon hogy ujrakezdjuk de egyikunk sem tud azzal a tudattal egyutt lenni hogy a masik massal volt ez mindig bennunk van meg akkor is mikor csak baratilag beszelgetunk de az is lehet hogy tob ido kell ahhoz hogy feldolgozzuk mert csak 1 honapot voltunk kulon
2011. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 14hónapig voltunk együtt...de ebben volt egy 1,5hónapos szünet..nemtudtam róla,hogy abban az időszakban volt csaja..szóval nemszóltam semmit..nem voltunk együtt..azt csinált amit akart,azzal akivel akarta...
2011. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba...


ezt az idezetet most kaptam nm tudom mennyire igaz de ide talal

2011. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2,5 hónapig voltunk együtt. Én szakítottam vele, mert hülye voltam. Később volt 3 hónapos kapcsolatom, neki meg olyan, hogy együtt voltak, majd másnap szakítottak és ez így ment 1-2 hónapig, nem tudom pontosan. Amikor megtudtam, hogy összejött azzal a lánnyal, pár napra rá szakítottam a párommal, mert nem bírtam avval élni, hogy az exemnek van csaja. Majd később ők is szakítottak és 1 hónapra rá kibékültünk. 13-án lesz 11 hónap. Fél évig könyörgött, hogy béküljünk ki, én meg hülye kemémyfejű voltam és nem akartam, féltem, hogy rosszabb lesz. Azzal a csajjal meg csak túllépni akart rajtam. De így jó most. Szeretem, szeret, elvagyunk. :) <3
2013. jan. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!