Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok olyan fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval, aki a rock, metál zene mellett kedveli a klasszikus zenét is, különösen a szimfóniákat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Nem szeretem azt aki dohányzik.Szóval,ha a szimfóniákat nem szereti akkor igen.
2012. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól függ. neked tetszik-e, és hogy elvagytok-e, vagy esetleg passzol e az érdeklődési korotok ezzel kapcsolatban.
2012. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a zenei stílus? Nem emiatt jönnek össze az emberek.. :)


19/F

2012. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen.Bár én csak metált hallgatok.:)
2012. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok. Szerintem a kapcsolat nem igen függ össze a zenehalgatással aki szerint meg igen az szimplán idióta. Am meg szerintem nincs semmi rossz abban aki klasszikust hallgat én is rock,metalt szoktam de pl konditerembe nagyon fain tudd lenni pl egy beethoven.
2012. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ritkán jön össze egy rocker egy discos fiuval...
2012. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem ezen múlik, úgyhogy persze :)
2012. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Úr Isten! Metál mellett a klasszikus zenét? Hát ez biztos beteg tuti nem járnék vele!(irónia)

-.-

Most ez komoly kérdés? Neked ilyen határozza meg, hogy jársz-e valakivel? :DDDD Ne mááááár!

2012. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A zenei ízlés tükröz valamennyit a személyiségből, az pediglen igencsak belejátszik a kapcsolatokba. Másrészt meg nem mindenki lakik kastélyban, hogy a másik zavarása nélkül tudja hallgatni a műfajt, amit esetleg a párja ki nem állhat.
2012. jún. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerintem a szimfóniák tudják a leginkább előhozni az ember érző lelki világát. Bár legtöbbször rock, metál zenét hallgatok, ritkábban klasszikust. De akkor valami egészen más lelkiállapotba kerülök.
2012. jún. 15. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!