Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele lehet szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni egy csúnya pasi lelkébe?

Figyelt kérdés
Ha nem szép külsőre, de nagyon oda vagyok amit mond ahogyan mondja, de mikor megcsókol nem fogok el ficsórodni vagy megfutamodni?

2012. jún. 15. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szép kis izé vagy, ha nem találsz egy joképüt, akinek a lelkülete is vonzó.
2012. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lelkébe igen. Ez a barátság, emberi szeretet. Viszont ha vonzódni nem tudsz hozzá, akkor nagy eséllyel el fogsz "ficsórodni" a csókjától.
2012. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:

tudod, hogy fog ez kinézni kb. 2-3 hónap járás után??


pénteken azt mondod majd ennek a jólelkű gyereknek, hogy szeretlek édesem! szombaton meg mással fogsz dugni!


ne menj bele! Te ebben az esetben ebbe ne menj bele!

2012. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Belső a fontos.Ez áltagba a nem túl nagy érdeklődést keltő egyének mottója amibe ugyebár van igazság de külső vonzalom is fontos szerintem 2 együtt a legjobb fiatal vagy gondolom van még időd próbálkozni ha nem megy nem megy de szerintem későbbiekre épp ezért nézve érdemes a belső mellé egy számodra legalább elfogadható pasit keresni.Egy hosszú kapcsolat egyik alapja a vonzodás nemcsak lelkileg hanem testileg is.
2012. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem néz ki annyira rosszul, csak nem fogott meg első látásra.
2012. jún. 15. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
már hogy is ne lehetne :D valakinek a külsejébe nem lehet beleszeretni szerintem :D főleg hosszútávon biztos nem. nem lehet évekig arra építeni hogy minden nap órákig gyönyörködsz az esztétikus kinézetében, egy idő után rohadt unalmas főleg ha nincs mögötte semmi...Ilyen szempontból pedig egy férfi akkor is lehet macsó hogy ha nem kimondottan szép. és miért ficsorodnál el amikor megcsókol? :D akkor ugysem nézed...
2012. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM! Ne kínozd magad! Én már megtettem egyszer ezt, és nagyon megbántam.
2012. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!