Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Randiguru filmben alkalmazot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Randiguru filmben alkalmazott csajozási technika a magyar nőkkel szemben is hatásos?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondolsz? Me3rt ha arra, hogy a csajnak ad az elején pén zt, hogy hozzon neki egy italt, szerintem nem. Se perc alatt lenyúlná a zsozsót és eltűnne a szeme elől.
2012. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha külseje taszít a pasinak, akkor garantáltan hatástalan. Ha csak nem vonz, akkor sem sok. Ha amúgy is bejön, akkor hatásos lehet. De embere válogatja.
2012. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az alapgondolat nem rossz. egy esélyed van.pont most fogalmaztam meg egy másik kérdésnél erről az ismerkedéstémáro a véleményem de leirom neked is. én ugy tartom h lehetsz akármilyen kövér alacson csunya szoval messze nem a szépfiu meg izmos srác de kb egy perced van h a szövegeddel levedd a csajt a lábárol. ennyi idő alatt még nem fog elküldeni de nagyon szohoz se fog még jutni.ha ennyi idő alatt meg tudod győzni h te jo srác vagy akkor nyertél.persze ehez duma is kell nemcsak gyökér kinézet:D szoval ha amugy jo srác vagy csak nem aza szívtipro kinézet akkor azaz egy perc számit igazán. előrébb leszel mert a csaj már tudni fogja h veled le lehet ülni dumálni is nemcsak a kockahasad simogatni. de ha egy perc alatt se voltál meggyőző akkor bukta. egy perc után ha még mindig szobaáll veled akkor már van alap ahonnan lehet menni akkor kb ott tartasz mintha kigyurt lennél vagy 40kg-s szépfiu azzal a különbséggel h dumával az alapbol a csaj által preferált tipus nem számit(pláne mert adott esetbe te egyiknek se jönnél be) szoval tömindegy h a kigyurtat a macit vagy a pávát szereti ha dumád jo egy perc alatt akkor mind1 lesz mit szeret megy veled
2012. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát az előbbi válasz szerintem a legkielégítőbb ..egyetértek vele de ha láttad a filmet akkor például volt a kulcsos trükk vagy az hogy ne a száját nézdd hanem a szemét és télleg figyelj rá és ne csüngj rajta ne azt kérdezdd hogy szűz e még vagy ilyen gáz kérdéseket hanem ha télleg érdekel akkor majd csak jön belőled az egész és télleg az az egy perc számít amugy me akármilyen jóképű srác oda jönne és nyomná azokat a klasszikus csajozós dumákaz akkor biztos tökönrúgnám vagy elküldeném a francba
2012. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Randiguru tanulsága pont az volt, hogy az a trükk, hogy legyél önmagad, és merj hibázni, mert a kis hülyeségeinkbe szeretnek bele.


Nekem egy hete azt mondta a párom, hogy 'akkor szeretlek a legjobban, amikor leeszed magad' :D

2016. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!