Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az istenbe felejt el valaki így éveket? Hogy lettem egyik pillanatról a másikra élete szerelméből és társából alkalmazott?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt, mindent együtt terveztünk, felépítettünk együtt egy mára már nagyon sikeres céget. Tulajdonrészt nem kaptam, mert az csak "papírkédés, kicsikém, ami az enyém az a tiéd is". Úgy lépett le a közös albérletből egyik napról a másikra, hogy vitte a legszükségesebb cuccait és szevasz, azóta 3-szor volt nyaralni az új barátnővel külföldön, velem 3 év alatt belföldön se jutottunk el sehova, merthogy dolgozni, dolgozni, dolgozni. Úgy kezel, mint bármelyik alkalmazottat, úgy beszél velem mint egy idegennel. Most megint annyira megbántott. Komolyan nem értem, a férfiak hogy tudnak így váltani érzéseket? Nem tudom megkérni munkában sem semmire, merhogy én ne b.aszogassam, hagyjam békén. Persze voltak gondjaink, nem véletlenül jutottunk a szakításig, de nemrég még semmilyen üzleti döntést nem hozott meg nélkülem, mindenben kikérte a véleményem, mostmeg ha nekem kéne a segítsége, én csak hagyjam békén. Hogy lehet éveket ilyen egyszerűen kidobni az ablakon? Az ötleteinket a terveinket, az ötleteinek, a terveinke nevezi, olyan mintha sosem számítottam volna.


Tudom, hogy nincs erre igazán válasz, csak most nagyon megbántva érzem magam és jól esett kiírnom magamból néhány idegennek.


2012. máj. 9. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
férfiaknak nincsenek érzéseik.
2012. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a pasas gusztustalan... elvett tőled mindent csak így? Még hogy papírkérdés jézusom...

Én a helyedben vagy lelécelnék, vagy a pofájába mutatnám egy héten belül, milyen boldog vagyok... felejtsd el azt a *inkább nem írom*-t, nem is érdemel meg :) biztos találsz vki sokkal jobbat nála, bár a szakításotok körülményeit nem ismerem...

2012. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Mekkora surmó f.sz ez... Én rohadtul kicsaptam volna a balhét a cég miatt, ha te is hozzátettél, akkor a tied is. Bár én mondjuk tuti szerződésbe foglalom, hogy én is tulajdonos vagyok, enélkül valóban szívtad.

Az évek semmik, az emberek önzők, gátlástalanok, és ritka nagy sz.arházik tudnak lenni. Épp ezért mindenre számítani kell, és akkor nincs ilyen.

2012. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd úgyis megkapja ami jár neki, meglátod. Mindenki megkapja előbb utóbb.
2012. máj. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, kicsit megvigasztaltatok.
2012. máj. 9. 16:49
 6/8 anonim válasza:
Hasonlo cipőben járok sajnos:/ Csak én 2 hét alatt lettem a NagyŐ-ből egykis senki. Mert ő talált jobbat,akivel lehet "dicsekedni"..:) Gusztustalanok. Nem éri meg rájuk gondolni sem..
2012. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Komolyan nem értem, a férfiak hogy tudnak így váltani érzéseket?"

Ezt felejtsétek már el, nem férfi tulajdonságról van szó, nő is simán megtehet ilyet.

2012. máj. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én az ismeretségi körömben nőtől ilyet nem láttam, pasitól viszont többtől is.
2012. máj. 11. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!