Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randis történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randis történetek?

Figyelt kérdés
Történ valami emlékezetes az első randin, váratlan beszólás, balul sikerült randitörténetek, valami vicces? :D
2012. jún. 17. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
nekem nem
2012. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1-szer odajött a volt bartánőm és volt egy olyan hogy a haveromnak akartam küldeni 1 üzenetet de a csajnak ment és azt írtam benne hogy "ma nem tudok kockulni,mert elmegyek egy csajjal randira és valószínűleg szopás lesz a vége de nem nekem" a csaj visszaírta "de neked"
2012. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szeretlek mint maci a mézet...ezt mondta nekem egy fiú és bár sokan aranyosnak tartják ,nekem elég vicces volt,nem csípem az ilyen nyálas dumákat 24/L
2012. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
hát a legelső az nagyon tré volt. megbeszéltünk egy x időt. én ottvoltam a házuk előtt a megbeszélt időben. becsengetek, senki. felhívom, mondom, hogy megérkezdtem. azt mondja nekem a csaj, hogy bocsássak meg neki, de elutazott. oké, vettem..hazamentem. később kiderült, hogy otthon volt, és végig sasolt engem az ablakból..
2012. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jaj szegény :D és végül kiderült hogy miért nem akart elmenni veled?
2012. jún. 17. 01:23
 6/11 anonim ***** válasza:
hát végül (nem kevés utánajárás után) kinyögte, hogy legyünk csak barátok :D ergo nem jöttem be neki, csak belsőleg. utána már úgy sem...
2012. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

háát xd kicsit pufibb voltam, és strandra indultunk és a lány be akart szólni,hogy a strand előtt le kéne kicsit fogyni...erre én lazán rávágtam, hogy..."ja, nekem is" :D xd

Szóval kicsit cinkes volt

2012. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresős randi:

Álltam a Nyugatinál, a forgó óra alatt (vékony, szemüveges srác), a lány meg jött a villamossal, odanézett, és megállapította, hogy ott a férje. Így is lett.


39F

2012. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jujjjj!

Utsó, nagy király voltál. Leborultam előtted.;)

2012. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mármint a 7-es...
2012. jún. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!