Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen srácról?

Figyelt kérdés

Kezdjuk a kulsovel mert baromi fontos ugyebár. Oldalt pár millis haj, fejteton pár millivel hosszabb taréj. Barna szem (mindig hunyorít, mert kicsit rossz a szeme), pattanások, nulla arcszorzet. Kigyúrt hát kezek és lábak, pocak (kb.10 kg súlyfelesleg). Csak hogy egy képet kapjatok rólam.


Akkor a belso. Nem nagyon érdekli a világ, meg hogy mi van korulotte, konnyen alkalmazkodik. DE csapatban domináns, o a dontéshozó, keresi a legkonnyebb megoldásokat. Hobbijával órákig el tud szoszmotolni. Huséges. Egészséges a világnézete. Lányok minden lépését ki tudja számolni, minden kis dolgot elemez (nem olyan, hogy jaj vorosre festette a haját, most biztos ideges, hanem belelát a fejetekbe). Számító. Nehéz becsapni. Sokat alszik, sportol, olvas. Ukulelén tanul játszani. Szereti a nyugalmat, a nyugodt zenét, a természetet. Vallásos (katolikus), templomba jár. Úgy nézi a világot, hogy ha valami jó torténik, az Isten ajándéka és ha valami rossz, akkor azért tortént mert az Isten azt akarta, hogy tanuljak belole. Tehát hiszem, hogy minden úgy jó ahogy van, nem kell sokat változtatni semmin. Szereti ha a lányok olelgetik.



2012. jún. 17. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
miért gondolja a sok dagadt, hogy kigyúrt, miközben csak a hája adja a centiket?!
2012. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
se külsőre, se belsőre nem jön be egyáltalán egy ilyen fiú
2012. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hajad borzalmas, szemüvegben pedig csak az elő három nap furcsa, el kéne kezdeni használni.

A belső ok, de csak a leírás alapján. ha ilyen elfogadó lennél, hordanál szemüveget. Már volt egy pasim, aki 4 évig győzködtem ezzel a témával kapcsolatban, még egy ilyen kapcsolatba nem mennék bele.

2012. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szöszmötöl, számító, vallásos, sokat alszik, keresi a könnyebb megoldásokat... ezek nem túl szimpatikus tulajdonságok
2012. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az oszinte válaszokat.

Akkor sorjában: háj az csak hason adja a centiket az én esetemben, ezt a génekre fogom mert ilyenek a felmenoim is. Heti 4-5szor sportolok, és nem akarok hencegni, de sok olyan megterhelést bírtam, hogy csak pislognál


Másodikhoz nincs hozzáfuznivalóm. Talán annyit, hogy nem kaptál valami nagy képet rólam, ilyen esetben azt hiszm én si negatívan vélekednék.


Szemuveg azért nem hordok, mert voltam szemészeten vezeto vizsga elott és azt mondták minden rendben és engem se zavar. De már egy hónapja beszélgetek egy orvossal errol. Szeretnék szemuveget hordani de még valahogy nem jutottam el addig. Hajam pár hónapja hordom így, eddig mindehol rovid volt, gondoltam kipróbálom a tarajt, kornyezetemnek bejon, de kossz a választ, lehet változtatok.


Szoszmotol- valóban nem az, de ha hobbiról van szó, azt minek elsietni? Számító-na lehet rossz szót használtam, kiszámítom egyesek lépését, nem úgy gondoltam, hogy "na most ezzl haverkodok, hátha meghív egy sorre" Vallásos- az mióta rossz tulajdonság, hogy valaki az életét a szeretetre alapozza? Sokat alszik- aludna ha éppen nem lenne dolga, de persze még mindig igaz, mert amint szabadnapom van alszok dogivel :D Keresi a konnyebb megoldásokat- minek komplikálni?


Kérlek utolsó fejtsd ,ki bovebben!

2012. jún. 17. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzad egy egyszeru, kedves, bekes termeszetu lany illene, aki elfogad, es egy nyugodt eletet tudtok elni. Olyasvalaki, aki nem bonyolitja tul a dolgokat.
2012. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó godolat, eszembe se jutott, hogy pont ilyet keressek, kossz szépen!
2012. jún. 17. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!