Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Mit gondolnátok arról a srácról, aki nem az a telefonálós típus?

Figyelt kérdés

Értsd:

Összejössz egy sráccal, aki személyesen levesz a lábadról. Beszélgettek és kilyukadtok oda, hogy már a randi beszélitek.

Le is beszélitek a randit, hogy kb 1 hét múlva ugyanitt, ugyanekkor.

Telefonszám csere, egy álló hétig nem hív a srác, hogy hogy vagy?

Eljön a randi napja és a srác ugyanúgy az újja köré csavar, még a csók is megtörténik.

Megbeszélitek a következő randit, pl.: állatkert Péntek délután vagy piknik. Meg van a számod, de nem hív ...

Eltelik fél év, már egy párt alkottok, közbe a srác elmondja nem az a telefonálós típus, csak végszükség esetén hív, de nagyon jOl megvagytok mindig.

Ki mit gondolna ilyenkor a srácról a lány helyében?

- elvont kédés, az említett dolgok csak kitalációk, puszta kíváncsiság vezérli végtelen fantáziámat. -

Egy ilyen beállítottságú srác.



2012. ápr. 6. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ír sms-t,vagy msn-en/skype-on/facebookon beszélnénk,akkor nem zavarna.
2012. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Ez majdnem én vagyok. Utálok telefonálni,és nem is szoktam. Ettől még sokan elviselnek.
2012. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy én sem szeretem ha megy a pénz a mobilomról, főleg hogy helyette ott a sok hülye közösségi oldal.
2012. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem szintén feszélyez, hogy telefonon beszéljek, főleg olyan lányokkal, akikre nyomulok, de persze nem a pénz miatt.
2012. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pár hónapja kiszámoltam hogy átlagosan mennyi ideig beszélek telefonon úgy hogy én kezdeményeztem a hívást.


Kapaszkodjatok meg... 10 percet havonta. :)

2012. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten rühellek telefonálni. Persze fontos dolgokat leszámítva.

Mi kb csak akkor beszélünk barátommal, ha van valami elintéznivaló. Ennyi. Úgyhogy engem biztos nem zavarna. :)

Sőt barátom neten se nagyon szeret beszélgetni, mégis szeretem. :)

21L

2012. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én lány létemre nem szeretek telefonálni, inkább sms.
2012. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát mi mindketten ilyenek vagyunk. De azért ha otthon hagyja barátom a telefonját, vagy ki van kapcsolva találka előtt, azért szoktam haragudni, mert nem egyszer fordult már elő, hogy nem volt a megbeszélt helyen.

Persze mi szoktunk msn-en beszélni, ha a telón kívül akármilyen formában kommunikáltok, szerintem a telefonálgatás hiánya érthető is. Ha nem, akkor viszont eléggé furcsa lenne nekem, hogy egy hétig azt se tudom, hogy él-e még.

2012. ápr. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Azt hittem én vagyok ilyen csak, de megnyugodtam.

2012. ápr. 7. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!