Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik nap találkozok bnömmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik nap találkozok bnömmel most először. (netes kapcsi. ) és anyja is jön. Milyen helyre lehet elmenni ahol tudunk kicsit kettesben is lenni?

Figyelt kérdés

Segítsetek légyszi... sürgős... én már gondoltam h vmi mozi vagy ilyesmi:D



hülye válaszokat is írhattok nyugodtan :D csak röhögni tudok rajta xDD


2012. jún. 17. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:

anyja is megy veletek?

ez komoly?

2012. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fúha.. mennyi idősek vagytok, hogy az édesanyja kíséri el..? Vagy olyan szoros a kapcsolatuk hogy muszáj? Oh my.. picit rémisztő sztori.
2012. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3 kérdésem lenne.

1: Kapcsolatban vagytok, és most találkoztok először?

2: Anyukája szexuális bűnözőnek tart téged, hogy megy gyertyát tartani?

3: Hány évesek vagytok?

2012. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tényleg minek megy az anyja? közöttetek fog ülni a moziban vagy mi ?XD
2012. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anyja-lánya?? Ha nem bírsz velük csak szólj! ;) Mozi jó ötlet! Ha anyuci ott van úgysem nagyon tudtok dumálni kötetlenül! :/
2012. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jéézusom tényleg ti mennyi idösek is vagyok? csak hogy tudd azért mert a neten még beszélgettetek attol még nem a barátnöd. hiába gondolod hogy ti már megbeszéltétek. még nem találkoztatok élöben ezért még nem a barátnöd .anyát is elakarja hozni? wtf??
2012. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves is vagy?
2012. jún. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Am 14/F és 14/L és nem ő akarja elhozni hanem annyja jön..
2012. jún. 17. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Na neee, ez sok. Én is 14 éves vagyok, de most szégyellem magam miatta. Már én is tudom, hogy az, hogy "netes kapcsi" az nem kapcsolat, az semmi. Az meg külön röhej, hogy az anyja is megy.
2012. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!