Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan cselekednétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan cselekednétek ha látjátok hogy esélytelen, a távolság miatt találkozni de már 1 éve beszéltek interneten?

Figyelt kérdés
Az én esetem az egy távkapcsolat interneten ismerkedtünk meg de még soha nem találkoztunk . Ma kellett volna lejönnie csak hogy utoljára pénteken beszéltünk és a vasárnapi sms is elmaradt amit írnia kellett volna hogy mikor indul a másik országból. Akárhányszor próbálom hívni vagy nem reagál rá semmit vagy kinyomja most legútobb kikapcsolta vagy kivette a telefon aksilyát mert megszakadt és utána meg már kikapcsoltat jelzett a telefonja, de rá 15 percre má be is volt kapcsolva és akkor meg kinyomta. Mit akar ez a srác tőlem? Ő kérte hogy én várjak mert már 4 hónapja fogy a türelmem a várakozástól és pont ő az aki ezt csinálja. Mit kéne tennem hogy tudjam mit akar , mért nem mondja világosan mit szeretne? Ez is lerázási módszer mostanában?

2012. jún. 18. 07:14
1 2
 11/13 ASOT ***** válasza:

igen megijedt! és ezért nem merte mondani h jajj ne csinálj útlevelet meg ilyeneket...csak azt nem gondolják ilyenkor végig az emberek, hogy tökmindegy, hogy mikor szólnak vagy mondják h NEM, a végeredmény így is úgy is ugyanaz!


nézd van olyan hogy 10 éves házasság megy szát 1 nap alatt...

2012. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A.L.I.A.S. válasza:
Sajnos igy van...Ha szeretünk valakit,merjük is vállalni!!Én az első randinkon totál be voltam tojva/36évesen!! :D/,és nem tudtam egy értelmes mondatot kimondani,de akkor is elmentem a randira,és kész!! :)))
2012. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Jó de nem 500 km re arrébb és nem tudhatja mi várja itt senkit nem ismer semmit nem ismer itt. Vaktába jött volna. Így inkább el sem indult.
2012. jún. 18. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!