Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az internetes társkeresés?

Figyelt kérdés

Nemrég elég gyökeresen megváltozott az életem:

-Több év után szakítottam a párommal

-Rájöttem, hogy a "haverok" csak kihasználtak a jóhiszeműségem miatt

-elkezdtem dolgozni a lakhelyemtől elég messze

Ezek miatt a környékemen nem nagyon van társaságom akikkel jöhetnék-mehetnék, egyedül belemenni a nagyvilágba, pedig eléggé sz@r... Elgondolkoztam a netes társkereső oldalakon de én elég szánalmasnak tartom, Ti mit gondoltok róla??

22/f


2012. jún. 18. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21 szd. .. Miért ne csak ne chat sexből álljon hanem találkozzatok is ennyi :)
2012. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Menjünk együtt csajozni, merre dolgozol?

26/f

2012. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom gáznak.Csak olyan(zsákbamacska) jellegű a dolog.Mert nem biztos,h azt kapod amit vársz.
2012. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem gáz de achat.hu-ra ne menjél mert elmebajosak vannak ott
2012. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: nagyon kicsik az esélyeid találni egy normális lányt, hiába a sokszor több ezres "kínálat"...:(

Viszont meg lehet próbálni (nem "gáz"), de azért ne ettől várd a csodát!

Persze vannak véletlenek...:)

2012. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, a csajok és pasikat ajánlom, nekem onnan lett barátnőm.:)
2012. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Gáznak nem gáz, de csak az idődet pocsékolod, lehetetlen ott párt találni. Akik meg visszaírnak 99%uk sötét elmebajos.
2012. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lehet ráveszem magam ha ennyiőtök szerint nem gáz, a csodákban egy ideje már nem hiszek úgyhogy nagy kopp tuti nem lesz belőle, csak az ismerősök reakciójától félek ha esetleg kitudódik...

Második: Menjünk éd Miskolc környéki vagyok és Debrecen környékén dolgozok, ha erre vagy jártas írj!!! :D

2012. jún. 18. 11:36
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az hogy gáz, csak veszélyes, mert be lehet hinni sok mindent, ami végül durván nem úgy van. + az ismerkedés rendes menete összekuszálódik. (Én mondjuk elég oldschool felfogású vagyok, ezt meg kell említenem a véleményemhez)


26/F

2012. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyan így jártam... És próbáltam a netes dolgokat is de tök reménytelen de egy próbát megér.

Én úgy foglalom el magam hogy eljárok edzeni ott legalább emberek között vagyok és oda nem gáz ha egyedül megy az ember:)

21F

2012. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!