Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már az elején elakadok szinte,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az elején elakadok szinte, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Lányok/Fiúk nekem az a problémám,hogy nehezen megy a csajozás,annyira megtetszenek nekem azok a csajok akiket elhívtam randizni,hogy nem is érdekel szinte semmi a csajjal se,csak hogy "de jó lenne ha már összejönnénk"

így a beszélgetés,ismerkedés nem megy túl jól,mert emiatt nem jut eszembe semmi,nem tudok miről beszélni vele,csak a sablonos,melyik suliba jársz,hol bulizol stb,amivel nem sokra megyek.Mit tehetek?Mit tanácsoltok nekem?Köszi


2012. jún. 18. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerős...
2012. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

24.


Miért kérdezed?

2012. jún. 18. 17:59
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Tanácsot nem tudok adni, több önbizalom kéne...

26/F

2012. jún. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azt hittem, ez olyan 12 éves nyöszörgés lesz (bocsi), de nálad már a probléma. nem lehet, hogy azért nehéz számodra, mert mások előrébb tartanak ennyi idősen (stabil kapcsolat, netán házasság) és egy picit félsz, hogy le vagy maradva, ezért szeretnél gyorsan becsajozni?
2012. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát én pont ezt érzem...

4-es voltam

2012. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nézzétek... (jó, könnyen beszélek, 16 évesen megtaláltam az igazit) ne görcsöljetek rá a dologra. járjatok nyitott szemmel és majd meglelitek, akit mellétek szántak. akikkel randizni mész, azokra próbálj jobban figyelni, ha nagy koncentrációt is igényel. ha nincs téma, otthon előtte gondold át a kérdéseket, így nem ott kell filózni rajtuk.
2012. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát nálam már ott kezdődik a gond, hogy nem tudok úgy odamenni, hogy ne kattogjon a fejemben, hogy egy kiöregedett lúzer selejt vagyok. Nem akarok én egyből "igazit" találni, csak végre élni egy kicsit...

megint a 4-es

2012. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nagyon nem vagyok alkoholpárti, de az talán feloldana picit (vigyázz, ne vidd túlzásba, egy ittas férfi gusztustalan)
2012. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát én se nagyon szoktam inni, de nekem már mindent meg kéne próbállni...

Amúgy köszi, hogy segítőkész vagy, még ha közben lúzernek is tartasz. Rendes vagy.

2012. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!