Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalom hiányos srác vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányos srác vagyok. Most mi a teendő?

Figyelt kérdés
Egy átlagos srác vagyok annál kevesebb önbizalommal...Már régóta nincs barátnőm.De sajnos az önbizalom hiánya miatt nem merek megszólítani egy lányt sem.Hogyan növelhetném az önbizalmam és ,hogyan lehetnék egy feltűnő személyiség aki után mindenki azt mondja "te ez volt az?".
2012. febr. 27. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Előszőr is tanuld meg szeretni magad.

Másodszor próbálj meg nem nagyon érzékeny lenni.

Harmadszor, mindenki nem szerethet. A befolyásolás eszköze a kommunikáció, a nyalás. És egy erős személyiséget kell mutatnod, amit nem mernek letámadni. Ha igen, akkor meg kell tudndo védeni magad.

2012. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és például ,hogyan? Ha beszólnak szóljak vissza?
2012. febr. 27. 20:31
 3/14 anonim ***** válasza:

hahha ugyan ez volt a problémám régebben :D

tudom nagyon rossz de szerintem valami küzdősport jót tenne az önbizalmadnak ;)

2012. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Kezdj el gyúrni, attól tökösödsz. Növeli a tesztoszteron szintet és nem leszel ilyen önsajnáltató, gyakori kérdésre író, hanem inkább buliban lányok seggében matató :)
2012. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
épp ez a gond ,hogy nem merek csajokat még leszólítani sem. :(
2012. febr. 27. 20:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Komolyan jó ötlet egyébként a sport. Én sem csinálom, csak nagyon ritkán. De ha már fizikailag meg tudod védeni magad, akkor lelkileg is könnyebb.
2012. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, ki szól be neked és mit, mire.

Vannak hülye emberek, akikkel nem érdemes vitatkozni..

De ha megsértenek, nyugodtan visszaszólhatsz, csak akkor tudd megvédeni magad. És az ilyen gyerekes viselekdésnek semmi értelme nincs, vagy átmegy élet-halál kérdésbe egyeseknél.

2012. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

el kell fogadnod önmagad, amilyen vagy , olyna vagy ennyi. kit érdekel, nem tetszik ellehet menni a fenébe....

foglalkozz olyan dolgokkal amik érdekelnek, zenélj, kirándulj bicklizz, dolgozz mittomén, utazgassál. utazás közben lehet sasolni rendesen a népeket, aztán előbb utóbb úgyis akad valaki aki küld is ivssza jeleket, aztán onnantól meg már tied a pálya..

2012. febr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor fogod tudni szeretni magad, amikor már tulajdonképpen nem is érdekel.

Kezdetnek javasolnám a tv hosszú távú kerülését, facebook, hasonlóakat is.

És fogj egy papírt, írd fel mivel nem vagy megelégedve,

majd húzd át azokat, amiket szerinted, a külvilág elvárásából szedtél össze, és szinte irreális elvárás.

Majd pipáld ki azokat, amikben úgy érzed tudnál változni, és tenni is érte.

Írd le, vagy gondold át, milyen szituációkban, szorongasz,

és tudatosan keresheted őket.

Feltűnő személyiség valóban akkor leszel, ha megtanulsz bízni magadban, ami higgadtsággal jár együtt, hisz mért lennél ideges, ha tudsz pl. konfliktust kezelni.

Az ember attól nyugodt amit tud, vagy legalábbis felkészült eszköztárral rendelkezik, illetve a gondolatai a helyes fiókba vannak elrendezve, és a megválaszolatlan kérdések nagyjából válaszra találtak.

2012. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!