Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Spontán megszólítós/ leszólító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spontán megszólítós/ leszólítós ismerkedéseknél van korhatár, ami fölött már inkább szánalmasnak tartjátok, mintsem bátor dolognak?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy még egy tini srácnak jól áll ez a spontán módon történő leszólítgatós próbálkozás, akkor azt mondják milyen bátor, és önbizalomra valló tett, de mondjuk már 25, vagy már 30 éves kor fölött már szerintem szánalmas, és gyerekes. Vagy ti hogy gondoljátok, 25 éves kor fölött már ne próbálkozzon az ember leszólítgatással ismerkedni?

2012. jún. 18. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik korban nem szánalmas az hogy leszolit, az viszont szánalmas hogy 2 gyerekkel és egy feleséggel a nyakán szolitgat le ..
2012. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De nyugodtan leszólíthatsz embereket :)
2012. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálják, egy kamaszfiútól merész és bátor, egy férfitól elegáns és frappáns. Nem kortól függ. Az egyetlen dolog, mi kínos vagy kellemetlen, ha a férfi/fiú/srác aki leszólít, nem veszi észre/nem érdekli, hogy a nő/lány/csaj erre most nagyon nem vevő, és tovább nyomul vagy megsértődik. Ez megint nem kortól függ.
2012. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!