Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez bátor dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bátor dolog volt vagy őrültség?

Figyelt kérdés

Igazából régi a sztori, de még ma is foglalkoztat, és épp a hétvégén lesz 10 éve, hogy megtörtént. Szóval, 10 éve, akkoriban voltam 17, nagyon-nagyon "megfogott" egy lány, akit látásból ismertem csupán (azaz személyesen egyáltalán nem), mert rendre ugyanazokon a mozivetítéseken láttam őt (ezek szűkebb közönséget célzó művészfilmes vetítések voltak). Rengeteget gondoltam rá, és egy idő után úgy határoztam, hogy megpróbálok valamiféle kapcsolatfelvételt kezdeményzni. És aztán augusztus közepe táján, 10 éve, amikor épp a mozi felé tartott, megpróbáltam megszólítani, illetve nemcsak megpróbáltam, de meg is szólítottam. Csak hát lekoptatott :D

De azóta sem feledtem el ezt az élményt, ezt a romantikus időszakot, és őt sem, de nem tudom eldönteni, hogy ez bátor dolog volt inkább vagy egy bolond dolog? :)


2011. aug. 12. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett volna bolond dolog? Tetszett, szimpatikus volt, megpróbáltad. Ha meg sem próbáltad volna, még mindig azon rágódnál, hogy "mi lett volna ha...".
2011. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom de irigylem a problémáidat 10 éve ez a legnagyobb bajod?

nap mint nap megyek oda lányokhoz és a nagyja leráz kit érdekel van másik :)

2011. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

17.44:

Dehogy ez a legnagyobb bajom! :D Csak most lesz az évfordulója, ezért "került elő" ez a dolog :D

2011. aug. 12. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt sem bátor, sem őrült dolog, de fura, h 10 éve még mindig emlékszel rá.
2011. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát tény hogy érdekesen feleslegesen nagy jelentőséget nyilvánítasz ennek a dolognak. Én is támogatom hogy se bátor se na őrültség főleg nem volt, azért ennél drasztikusabb dologra számítottam, minthogy leszólítottam egy csajt az utcán. Jó hogy odamentél, de hát igazából ennyi is
2012. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj dehogy volt bolond dolog. :) ezek mindig is regi "szep" emelekek lesznek. Es hat az hogy leszolitottad az mindenkivel megtortenik, es attolmeg nem bolond. Fel a fejjel, legyel buszke hogy volt batorsagod megszolitani.
2012. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban kellett volna "küzdened" érte és akkor akár össze is jöhettetek volna és tiszta love story. ;)
2017. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!