Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is igazságtalanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igazságtalanság ez, ami manapság megy?

Figyelt kérdés

A lányoknak könnyű dolguk van, ha pasit akarnak maguknak, mert egy lányért verseng kb. 5-10 srác is sokszor és nekik jó formán elég pár szexi képet kitenni a facebookra. De a fiúknak bezzeg csoda, ha egy lánnyal sikerül összehozni sok kínszenvedés árán valamit és akkor sem biztos, hogy lesz szex, hiszen sok a prűd, frigid lány, akik még szopni sem hajlandóak. :/


Szerintem ez igazságtalanság, ha nő lennék már a félvárossal megkeféltettem volna magam, de most fiúként arra vágyom, hogy bárcsak az össze nekem vonzó lányt kipróbálhatnám legealább egyszer!



2012. jún. 19. 13:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%
Hát, elég nyomorék az életfelfogásod :D
2012. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Hát, lányoknak akkor könnyű, ha tényleg szexik. Átlagosab vagy csúnyább lányokért már nem versengenek annyian.


Nekünk férfiaknak pedig egyáltalán nincs annyira nehéz dolgunk, csak nem önsajnálatban fulldokolva kéne hozzáállni, hanem magabiztosan, tökösen.


Te vagy a debreceni 165 körüli fiúka? :D

2012. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
50%
Nem nyomorék! Ne minősíts, hogy ne minősítsenek! Ami, azt illeti, nyilván más mederbe kellene terelned gondolataid sokaságát. Bízz a leányokban, kisasszonyokban jobban. Nagyon sok köztük a kedves, gyengéd. Tiszteljük egymást és a nőket még inkább. Nők nélkül káosz lenne.
2012. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a magabiztosságot és tökösséget légyszíves ne forszírozzuk már, mert közhelyes. Legalább annyira mintha, némelyikünk magabiztosságot és tökösséget erőltetne valakire, aki nem olyan.
2012. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
65%
Majd ha kicsit idősebb leszel akkor már nem leszel ilyen lúzer, talán. Addig meg verd a farkad és siránkozz. Ahelyett hogy megpróbálnál tényleg kemény tökű lenni és csajoznál.
2012. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
71%

Na még egy hiszti-kérdés.

Kispöts a srácismerőseim szimpla földi halandók. És simánlazán dugnak, ha kell valaki, mennek és megdumálják a nőket.

Értem meg a lóf.sz sem versenyez, nemhogy öt kan, de egy se. Pedig állítólag csúnya sem vagyok.


Szóval: Igen, te vagy nyomorék. Nem mások.

2012. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%

Mondjunk ahelyett,hogy hisztizve csapkodnád a gyk-n a billentyűzetet,kimozdulhatnál a négy fal közül szocializálódni. Nyár van basszus!!.. Ne otthon hisztizz mert így az életben nem lesz senkid.

Menj ki a strandra.

2012. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
15%
Továbbra is csak azt tudom üzenni néhány kommentelőnek, hogy nem biztos, hogy közhelyekkel bármit is meg lehet oldani. Legtöbbünknek segítségre van szüksége, itt meg mennek a pocskondiázások. Egész más oldalról kellene megközelíteni ezt a kérdést. Próbáljunk segíteni egymásnak inkább.
2012. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Szerencse! Ezen múlik minden! Akárhogy nézzük,szükség van rá,hogy valami kialakuljon,legalábbis egy minimális szerencsére mindenképpen. Hogy milyen közegbe laksz,milyenek a szomszédaid,barátaid,családod stb. Ezek meghatározzák,h kivel tudsz megismerkedni,és jórészt a szerencsén múlik,h megtalálod e a magadhoz illő párt.


u.i: Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa! (valamit azért tenni is kell,mert ha csak a sült galambra vársz,ugyan lehet szerencséd,de jóval csekélyebb az esélye!)

2012. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, de sajnos nincsen választási lehetőség, tenni kell amit csak lehet és fűzni a nőket, hogy végül akadjon egy. :D
2012. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!