Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát nem igazságtalanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát nem igazságtalanság?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, szeptember óta tanulok Budapesten. Sok srác bepróbálkozott már, van aki csak azért, hogy megkaphasson és van aki kitartóan küzdött értem. Az esélyt szinte mindenkinek megadtam, azonban senkinél sem éreztem azt, hogy na igen, vele eltudnék képzelni komolyabbat. Mindig őszintén meg is mondtam mi a helyzet, nem szivattam senkit sem. Barátnőim állandóan megjegyzik de jó nekem, hiszen akárkit megkaphatok.....hát pedig nem. Van egy srác akinek a stílusa teljesen magával ragadott, rengeteget gondolok rá. A probléma az, hogy ő szerintem tuti nem érez semmit irántam. Picit fáj, hogy ilyen a sors, mert megtehettem volna, hogy kihasználom azokat a pasikat, akiktől anyagilag mindenféle támogatást megkaphattam volna, de nem tettem. Volt akinek meg is mondtam, hogy egyszerűen nem szeretem azokat a férfiakat, akik azt hiszik van pénzük akkor bármit megtehetnek, megvehetnek. Mert engem nem lehet megvenni. Nekem csak az az egyszerű fiú kellene, nem érdekel, hogy sokat hibázott már életében vagy az, hogy nem gazdag. Egyszerűen ő pont olyan, akit szeretni tudnék. Miért van az, hogy mégsem lehet az enyém?
2010. dec. 10. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert lehetsz te bármilyen szép, attól még nem tetszhetsz

mindenkinek.Ilyen az élet fogad el.

2010. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem igazságtalanság.Pontosan ahogy az előttem szóló is írta.Lesz még elég sok igazságtalanság, de ez nem az.Én sem tetszem sok lánynak és akkor mi van?Nem érdekel.
2010. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!