Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Lányok?

Figyelt kérdés
Mivel tud vonzalmat kelteni bennetek egy fiú,ha külsőre nem szép,hanem inkább csúnya,de nem vagyok kövér,és igényes vagyok.Segítsetek.
2012. jún. 19. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A sztíló...
2012. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cabrio BMW sokat dob a dolgon!
2012. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valami értelmesebb ötlete van valakinek,vagy ennyire nem tetszik egyeseknek a kérdésem,hogy inkább nem is írnak semmit? :(


Pedig biztos van ilyen,mert sok,dagadt,csúnya srácnak van bomba nője,csak tudnám mitől??????

2012. jún. 19. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

A hozzáállás.(részben) Tudom, hogy ez egy baromi nagy közhely és sokak szerint nem igaz... Pedig szerintem van értelme nagyon is. Nekem például van egy osztálytársam aki alacsony, van egy kis pocakja és hát nem a "jó pasi" kategóriába sorolják a lányok nagy része. Mégis van 2 csinos lány akik odáig vannak érte, abból az egyikkel pedig együtt is van. Itt van rá az élő példa, hogy minden csak hozzáállás kérdése. Mert ha alapból úgy állsz a dologhoz, hogy egy "lúzer vagyok nekem soha nem lesz senkim" akkor tényleg nem is lesz, hiszen senki nem szereti az olyanokat akik mélyen belemerülnek az önsajnálat sötét bugyraiba...

De persze nem csak ezen múlik... Ja és egyébként elgondolkoztál már ezen a csúnya nem csúnya dolgon? Úgy értem, hogy nincs csúnya ember... hiszen minden csak ízlés kérdése és attól, hogy valaki nem az esetünk még nem kell csúnyának titulálni. (Ezt csak így zárójelesen írom)

Amúgy szerintem a kérdésedre KONKRÉT válasz nem létezik, szóval amit az elején leírtam azt ne úgy vedd, hogy ha pl. nincs önbizalmad eláshatod magad, hanem csak gondolkozz el rajta.

2012. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!