Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is ilyen szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen szerencsétlen mint én?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van az, hogy sok ronda, alacsony srácnak is van szép, vékony barátnője, aki arcra is vonzó, csak épp nekem nem akar valamiért össszejönni. Szerintetek mitől jobbak azok a srácok, mit tudnak? Lehet vajon valaha nekem is olyan barátnőm, akihez tudok testileg vonzódni, nem csak lelkileg? Aki viszont kíván és akar engem,ahogy én őt?

Kezdek bekattanni, hogy mennyi párt látok a városban és ott falják egymást, én meg csak álmodozhatok ilyen jó dolgokról. Nem élet ez így!



2012. jún. 20. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
izmosak, bunkók, pénzesek.
2012. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pfff. Ennyit tudok írni. Nehéz dolog, de önbizalom kérdése, a nőknél nagyon gyorsan eldől, hogy van-e esélyed.
2012. jún. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez az, hogy úgy kezded, hogy a sok ronda alacsony fiúnak..., ebből a leírásból már csak arra tudok következtetni, hogy egy gyökér vagy.
2012. jún. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha lelkileg vonzódsz annak nem kéne elégnek lennie? attól már szépnek kéne látnod, szeretned kéne! Ez kb egyenlő azzal hogy nem is szereted, csak összejössz/jársz a lánnyal.
2012. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 00:57


Ez nálam sosem működött és ismerőseim körében sem, kivéve a lányoknál.

2012. jún. 20. 01:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet olyan barátnőd, de neki nem egy önsajnáltató, elkeseredett fiúra van szüksége, hanem egy normális, erős jellemű férfira.
2012. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 09:48


Elhiheted, nem ezzel töltönöm élőben az emberekkel való bezsélgetetéseim során az időmet, hogy magamat sajnáltatom. A többség nem is látja, hogy szenvedek belül. Inkább mutatom magam jókedvű, boldog embernek, hülyülök, humorizálok, de belül sírok.

2012. jún. 20. 16:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2012. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma 17:12


22, de jó, ha 15-17-nek kinézek...

2012. jún. 20. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!