Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Muszáj kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj kezdeményezni?

Figyelt kérdés
17 vagyok, még nem volt senkim és már nagyon kéne egy csaj, és ez az utóbbi időben csak fokozódik, most meg ráadásul jön a nyár is. Viszont nem szeretek csak úgy odamenni csajokhoz és egyszerre rátérni a lényegre. Nem szeretek egyszerre egyértelműen udvarolni, minden előzmény nélkül elhívni valahova. Túl nagy pofáraesésnek érezném, főleg így sikerélmény hiányában. Viszont több olyan csaj volt, akivel úgy összejöhettem volna, hogy vagy ő, vagy senki nem kedzeményezett, csak elkezdtünk beszélgetni és kialakultak a dolgok, nem kérdeztem rá egyértelműen, csak egyszerűen élveztük a másik társaságát, egymásrairogattunk fészen stb. Mennyire csökkentem az esélyeim, ha ezeket a spontán csajozásokat kivonom az egyenletből, és csak a már meglévő (esetleg új, de nem kifejezetten barát-barátnő viszonynak induló) kapcsolatok "továbbfejlesztésére" koncentrálok. Bulikba azért bártabb vagyok, de erre nem lehet alapozni :D
2012. jún. 20. 12:58
 1/8 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Gyakorlatilag meg is válaszoltad a saját kérdésedet...

Valamennyire csökken és kész. Ha neked így "kényelmesebb" akkor csináld így.

2012. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de én is csak így tudok ismerkedni, sőt, ki nem állhatom, ha valaki leszólít. Tökéletesen megfelel, ha spontán alakulnak ki dolgok, jobban élvezem, mintha valaki rám nyomulna!

Úgyhogy hajrá! :D

2012. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, felőlem várhatod a sült galambot is!
2012. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem arra várok, hogy egy csaj kérje meg a kezem. nem zárkózok el semmilyen lehetőségtől. csupán a HATÁROZOTT kezdeményezést/nyomulást lőttem ki
2012. jún. 20. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd, vannak sokan, akiknek jobban megy ismerőssel flörtölni, mint egy teljesen ismeretlennel leállni. Szerintem nem kell elkönyvelni a dolgokat, hogy az ismerős az mindig csak ismerős marad. Nem egyről tudok, akik előbb csak barátok voltak, s csak később jöttek össze.
2012. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ki a faszt érdekel????
2012. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos,én kezdeményeznék,de...

1. Nem tudok rólad semmi olyant,ami alapján eldönthetném,hogy tényleg akarom-e vagy sem.

2. Nem arra voltál kíváncsi,hogy kit is érdekelsz.

3.Olyan vagyok,mint te: Nem merek csak úgy,mert félek,teljesen hülyének nézne,hogy "mit akar ez a lány,ha nem is tetszik nekem".:D

2012. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedés, ha leszólítod az teljesen normális, ne törődj más véleményével. Az ismerkedés arról szól, hogy megismerd a másikat ne az hogy egyből feleségül veszed. Csak vigyázz ha egy csaj már elkönyvelt barátnak, nehéz lesz ebből párkapcsolatot kihozni.
2012. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!