Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érdekli a válaszom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdekli a válaszom vagy már tárgytalan?

Figyelt kérdés

megkérdezte hogy járunk, de nem válaszoltam mert váratlan volt és utánna már szóhoz sem jutottam mert csak mondta és mondta....

aztán írtam neki egy smst hogy .....és a végére írtam hogy ha akarja akkor válaszolok neki, de semmi reakció, azóta már közelebb is áll hozzám, az ölébe vesz és simogat meg hülyülünk sokat, de nem kérdezte meg megint és úgy tűnik hogy nem is érdekli a válasz:S:(


szeretném a tudtára adni hogy én szeretnék vele járni de olyan cikinek érzem hogy én kérdezzem meg tőle hogy járunk?:S

mit tehetnék? kérlek segítsetek és cikizést nem kérek, lehet hogy hülye kérdés és butaságnak hangzik, de nekem fontos ez a srác és a kapcsolatunk...


2009. júl. 6. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mért nem válaszoltál? Olyan nehéz kinyögni, hogy "Bocsi, váratlanul ért, kaphatok egy kis gondolkodási időt?" Na mindegy.

Mondjuk nem tudom ki a fiú és ki a lány, de szerintem lépj.

2009. júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálad a labda, ő feldobta, el kell dönteni hogy visszaütöd vagy lecsapod. Beszélj meg vele egy találkozót, menjetek el strandra, egy parkba, fagyizni, beszélgessetek és hozd fel a témát.Mondd meg neki hogy te szeretnél vele lenni, nem ciki, miért lenne az? Ne azt kérdezd meg tőle, hogy jártok-e, hanem mondd, hogy szeretnél komolyabb kapcsolatot az eddiginél. Vagy ha rámenősebb típus vagy, ha olyan helyzetbe keveredtek csókold meg, csak levágja, hogy akarsz vmit. Sok sikert
2009. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jo pillanatba puszild meg és mond el hogy mit érzel.:D ez beválik
2009. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!