Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
Még nem volt csajom, és igen idegesít :D 17 vagyok, alacsony, babaarcú, fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Ezért általában a fiatalabb csajokat kaphattam volna meg könnyebben. Most kezd vállalható korba lépni a fiatalabb korosztály (kb 15) és úgyérzem, hogy most majd "beindulhatok" :D Ennek mennyi valóságalapja lehet, és mennyi az esélye, hogy csak magamat nyugtatom?
2012. jún. 20. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy idősebbeknek is bejösz :).... én pl. 17 vagyok és mindig is fiatalabb pasijaim voltak, ilyen 14-15 évesek :) szerintem ha már írtad hogy fiatalabb lányokat megkaphattál volna könnyebben, akkor biztos nem vagy rossz pasi :))
2012. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak annyi h ne indulj be. Nem lesz egy normális barátnőd se, csak luxuspi**ák. AZ a baj h nagy esélyed van. Ugyanis sok mai csaj ilyenért van oda, összejön vele, és 2hét múlva dobja.
2012. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Még nem volt csajom, és igen idegesít :D 17"


Jaj te szegény, mos mi lesz. Összedől a világ emiatt!

2012. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!