Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai tini lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tini lányok miért mennek ennyire a külsőre? Mikortól fogadnak el egy vékony srácot is barátjukként? Ha kigyúrom magam lehet esélyem szép tini lányoknál is?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy vékony vagy? Mennyire?

Esetleg egy képet mutathatnál.

2012. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
keresgélj még!!a vékony pasiknak sok csajnál van esélye.
2012. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát úgy 52kg vagyok és 166cm magas. Az nagyon gáz? VAgy mi a baj velem?
2012. jún. 12. 21:24
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért mennek ennyire a külsőre mert a fiúknak a szép lányok kellenek, és nagyon meghatározónak számít náluk az első benyomás, ami lényegében az illető kinézete. Ha vékony vagy az nem olyan nagy hátrány, szerintem ma már úgy is rengeteg vékony lány van aki illik hozzád.
2012. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért a fiúknak mióta nem számít a külső? Mint te is írtad "Ha kigyúrom magam lehet esélyem szép tini lányoknál is?"..Nah akkor most miről beszélgetünk?:)
2012. jún. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én annak idején 56kg voltam a 173 centimhez, és azért sem gyúrtam ki magam, és nem voltam hajlandó "menő" cuccokat venni. Aztán így is lett feleségem. :-)

Most tartok ott, hogy hasizomra akarok gyúrni, mert nem tetszik a látvány.


39F

2012. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
na én nem vagyok tini lány, meg elfogadnám párnak ha valaki vékony, dagi, mert jó a személyisége, de ha mondjuk azt vesszük, hogy szép a szép férfi test, meg egészséges, akkor most miért ne.. mármint ne konkrétan kigyúrd magad, de szerintem jó ha valaki egészségesen sportos. és hidd el, ez neked is jó kisugárzást ad. te is magabiztosabb leszel tőle és több energiád lesz, és vidámabb leszel... szal jó dolog.
2012. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne kigyúrd magad, sportolj! A szálkás test jobb mint az izomkolosszus...
2012. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem csak a mai tinilányok, ez mindig így volt, csak a szépségideál változott.
2012. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De hiába sportolok, nem tudok izmosodni. Én kondizni szeretnéék, de pénzem nincs rá, így meg nem tudok semmit sem tenni, pedig nagyon zavar már engem is, hogy ilyen vékony vagyok. :(
2012. jún. 12. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!