Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nincs esélyem a srácnál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs esélyem a srácnál? Miért hív el mindig? Szeretheti a másikat?

Figyelt kérdés

Van egy srác (Tomi)akivel pár hete hétvégenként találkozunk, de nem történt semmi közöttünk. Megtudtam h kb egy hónapja megismerkedett egy másik lánnyal,(Heni) de nincsenek együtt. Vele is találkozgat. Mostanában Heni szíveket és szerelmes üzeneteket ír Tominak. De Tomi is vissza küld neki szíveket, ma meg azt írta h nagyon hiányzik neki és szeretne már vele lenni. Nekem soha nem küldött ilyeneket, jelét sem adta h érdeklem. Azt mondta már h nagyon csinos és szép vagyok. De akkor miért találkozgat velem. Vagy csak barátságot akar.

Kérlek titeket normális válaszokat írjatok mert ez nagyon fontos nekem.


2012. jún. 12. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Tomi szereti Henit, de Adri sem közömbös neki. Heninek nagyobb a melle Tomi szerint, de Tominak inkább a belső értékek fontosabbak.
2012. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan hogy fiú lány barátság nincs mert az egyik előbb utóbb úgyis többet fog érezni a másik iránt mint barátság (én most pont egy ilyen közepén vagyok http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__30374.. Visszatérve a kérdésre, szerintem nem akar többet tőled mert akkor neked írogatna szíveket meg olyat h hiányzol neki nem pedig a másik lánynak!. rem segítettem!


16/F

2012. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar tőled úgy semmit! a másik lány kell neki,, mert ha fordítva lenne ,, akkor te hiányoznál neki
2012. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért találkozgat velem, és miért nem járnak együtt?
2012. jún. 12. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy Tomi barátnőre vágyott, erre te voltál az egyik potenciális jelölt, de közben jött a Heni, akivel ugyan úgy találkozgatott, mint veled. Heni elkezdett szivecskéket küldözgetni neki, te pedig nem. Ebből a sztoriból az is kiderül, hogy Tomi nyámnyila, és a biztosra hajt inkább, vagyis ahhoz a lányhoz, aki nyíltan kimutatja vonzalmát felé. Te gondolom nem mutattad, és mivel a Heni pedig igen, ezért Tomi az egyszerűbbre hajtott.

Dióhéjban ennyi történt szerintem.. nekem annyira nem szimpatikusak azok a fiúk akik úgy keresnek barátnőt, hogy többet is maguk köré gyűjtenek, aztán amelyik könnyebben adja magát, azzal jön össze :/ Annyira kisfiús dolog..

amúgy ti hány évesek vagytok?

2012. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!