Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs több kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs több kezdeményezni merő, nyomulós lány? Miért várják a lányok a sült galambot a szájukba? Miért nem tesznek ők is egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt tapasztaltam, hogy eddigi 22 évem során csak két lánnyal sikerült igazán közeli jó viszonyba kerülnöm és mindkét lányban közös, hogy mind ketten maguktól kezdeményeztek nálam, teljesen váratlanul az interneten.

Az egyik lány komoly kapcsolatot szeretett volna, a másik csak szexkapcsolatot, de lényegében mindkettővel pár hét minden napi levelezés után olyan közel kerültem, mint még semelyik másik lányhoz azelőtt és azóta sem. Tetszett, hogy mindig ők írtak rám, én sosem léptem, de amint felléptem rámírtak és érdeklődtek felőlem, hiányoltak és láttam, hogy kedvelnek is, hiszen nem a semmiért keresi egy lány egy fiú társaságát több héten keresztül napi rendszerességgel.


Rájöttem, hogy nekem ilyen lányokra van szükségem, bár több lenne belőlük és ne nekem kéne felesleges köröket futnom olyan flegma és érdektelen lányok után, akiket eddig sikerült kifognom, ha én kezdeményeztem online vagy élőben.


Szerintem igen is itt lenned az ideje, hogy a lányok vegyék át a kezdeményezést és hagyják, hogy utána a fiúk irányítsák a dolgok alakulását.



2012. jún. 20. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mert félnek a visszautasítástól
2012. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:
100%

néha megtehetnék....


csak állandóan az a szöveg, hogy jajj akkor rib@ncnak néznek meg könnyűvérűnek...meg jajj de ciki lesz ha visszautasít...


hát ez nekünk is marha ciki tud lenni...

2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te most iratkoztál be a gyakori kérdésekre, mert ezt a kérdést már annyian feltették, hogy el se hiszed.
2012. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
nem tudom,tudod az már nem is férfi ha várjuk hogy ők kezdeményezzenek,de miért nekünk kellene?
2012. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miért, mi fiúk is ugyanúgy félünk a visszautasítástól. Senki sem szereti, ha értéktelennek tartja a másik nem.

Igazából nem rég olvastam egy cikket ezzel kapcsolatban. Finnországban megszokott dolog például, hogy egy nő kezdeményez és senki sem tartja rib*ncnak érte. Ez az ország rossz gondolkodásban él és emiatt van annyi magányos, boldogtalan ember. Pedig mennyivel jobb és szebb lenne az élet, ha mindkét nem beleadna a kezdeményezésbe, ha tetszik neki valaki.

2012. jún. 20. 16:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha elvárnám, hogy a csaj kezdeményezzen, de szerintem nem az teszi a férfit férfivá, hogy kezdeményez vagy sem.Mindegy, ezt a csatát nem lehet megnyerni, túl mélyen benne van a társadalomba meg a nőkbe ez a gondolat.Akinek kell a másik fél az próbálja megszerezni, ennyi.Minthogy szenvedjen a csaj, hogy miért nem jön oda a srác, miért nem veszi észre, hát úgyanez érvényes mindkét félre, ha kell a torta, menj oda és vegyél belőle, ahelyet hogy mindig vádaskodjunk hogy a torta kéne odajöjjön hozzád nem te a tortához.
2012. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én rá irtam már egyszer arra aki tetszik..de többször nem mert féltem hogy csak azt gondolja hogy neee már megint rám írt

meg azt vártam hogy hátha ő is rám ír..denem:/

2012. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Először és utoljára 16éves koromban kezdeményeztem egyszer egy fiúnál (mondjuk sikeresen), de azóta nem és nem is tervezem.

Úgy is le leszek pontozva, de nekem nem is kellene olyan férfi aki azt várja, hogy én kezdeményezzek.

2012. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Nekem sem kéne, igazad van előttem szóló! Nem tudom hová jutunk már lassan. Még jó, hogy nem várjátok el, hogy egy nő kérje meg a férfi kezét.. OMG hát igen, a lovagkor véget ért.. Sok sikert srácok ezzel a hozzáállással!
2012. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na erről ennyit.Kérdező és még a többi aki mind ugyanilyen kérdést tesz fel.Ideje hogy a tojásokat összedjétek a földről mert erről szól a világ.Én ahány ilyen kérdés olvastam el, meg beszélgetést erről a témáról mindig úgyanezek a kommentek voltak mondjuk fél évvel ezelött is.Ez nem fog megváltozni, a nők nem változnak.Lovagiasságról meg ne beszéljünk mert a nők se nők már, tisztelet a kivételnek.


Egy megjegyzés: Lehet a srác sikeres,fasza csávó meg értelmes, karieres stb. de ha önbizalom terén nem áll jól, vagy szégyenlős, félénk a csajokkal akkor már utolsó ember a szemükben.Nevetséges.Sok esetben, buta libák nézik le a tiszteletreméltó karieres csávót és felmagasztalják a tökös de lúzer alakot.Ez a világ amiben élünk.

2012. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!