Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha a Tanárnőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha a Tanárnőnek a száját néztem beszélgetés közbe?

Figyelt kérdés

tetszik nekem a tanárnő. Mind ketten felnőttek vagyunk.

Ő 40, én 25 / F.

beszélgetés közbe sokszor a szájára néztem. Ő biztos észre is vette.

Úgy megcsókoltam volna ...


beégtem most előtte ?


2012. jún. 21. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jobban mint a többi diák aki bele volt vagy bele van zugva.. :)
2012. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de szép is az! ))) Vágyva nézni a Tanárnő száját... miért égtél volna ettől? Álmodozz még róla, hátha egyszer csak odalép és bíztatni kezd! Vannak ám ilyen csodák! )) Szerencsére.
2012. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira gáz, mintha végig a melleit nézted volna. :)
2012. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg ösztönösen nézek más emberek szájára.
2012. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már annyi ilyen hasonló kérdéshez odaírták a végére,hogy "beégtem??" :D Gondolom mindegyik ilyen hülye kérdést te teszed fel xD
2012. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Furcsa kérdés. Én minden embernek a szemébe nézek, nyitott könyvek előttem, eszem ágában sincs valakinek a szájára nézni
2012. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? :) Hódítsd meg! Én simán azt tenném, amennyiben nem férjezett! :) Hajrá! :) Lesz ott nagy szex :)


25F

2012. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én minden embernek a száját nézem beszélgetés közben. a szemkontaktust nem bírom.
2013. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!