Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Munkahelyemen megismerkedtem egy nagyon édes pasival, de nős. Mégis közeledett hozzám, elég nyilvánvalóan, pl:a szájából vettem el a málnát, ő kért meg rá, meg maszírozta a vállam, megcsókolt, ma vissza csókoltam őt,

Figyelt kérdés
és azt mondta hogy munkahelyi sex nem lesz, akkor ez most mi?
2012. jún. 21. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem eléggé undorító dolog megcsalni valakit, vagy egy megcsaláshoz asszisztálni, de ez a te dolgod. Mit akarsz tőle? Szexet, vagy kapcsolatot is? Mert utóbbinál gondolj arra, hogy simán jöhet majd valaki más, akivel szintén nem fogja zavartatni magát, miközben te otthon várod.
2012. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Undoritó aki nős és ezt csinálja! Meg az is kai ezt viszonozza neki ennek a tudatában! Szégyeljétek magatokat!!!! 2 perc csendet kérek :S
2012. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a te érdekeben mondom: szállj ki a dologból, amíg lehet. Ha más nem, gondolj arra, te hogyan éreznél, ha téged csalnának meg...
2012. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shaddark ***** válasza:

Én a helyedben a gyűrűjét dugtam volna a szájába :)

Az a gond ezzel, hogy egy idő múlva jönnek az érzelmek is.

Mindenki azt hiszi az elején hogy "jól érzem magam vele, elleszünk amíg ilyen jó" aztán egyre jobban sérti hogy esténként mással van, hogy nem lehet számítani rá, hogy nem vállal fel, szégyell és bújkálni kell.

Akkor jön a "válj el mert nem bírom tovább" időszak, amit a pasi évekig elhúz hitegetéssel...

Sok fájdalom, bánat, könnyek patakokban...

Láttam már jó sok ilyet, egyik se happy end lett :(

2012. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!