Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Itt van most egy csaj facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt van most egy csaj facebook-on aki tetszik nekem, már régen beszéltünk?

Figyelt kérdés
Rákéne írni valamit amitől leesik neki,hogy bejön nekem meg akarok tőle mást is,mit írjak??Gyorsan,most megjött a kedvem,köszi :)
2012. jún. 21. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
SZ0PJ LE SZÉPSÉGEM!
2012. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hölgyem, a nevem Stifler, és 30 cm a farkam... kerülete!
2012. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
írd neki ezt: brutális a bot
2012. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hülyék...
2012. jún. 21. 18:25
 5/7 okoska31 ***** válasza:

nagyon eredeti volt... és már ott sem jött be ez a kettő.


le nem támadnám azzal, pláne, ha rég beszéltetek, hogy szia, régóta tetszel, gyere el randira. még a végén úgy fordítja le, hogy szia, nagyon áll a farkam, gyere dugni.


azóta remélem a kezdeti beszélgetésen túl vagytok. (hogy van, stb.)

onnan pedig megmondanám neki, hogy tetszik nekem, és elhívnám. persze ha van lehetőséged személyesen is találkozni, akkor legyen tököd és hívd el majd ott randira! (és nem arra gondolok, hogy elhívod csak azért találkozni, hogy ott hívd el randira:))

2012. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már egy párszor felhoztam neki ezelőtt,hogy találkozzunk ekkor,meg akkor,szóval tudja
2012. jún. 21. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
kapd be
2012. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!