Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 eves vagyok elszeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 eves vagyok elszeretnem hoditani egy lanyszivet de neki mas fiu tetszik de regen tetszetem neki en is nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
RÉGEN?
2012. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

ALTATÓ

Lehunyja kék szemét az ég,

lehunyja sok szemét a ház,

dunna alatt alszik a rét -

aludj el szépen, kis Balázs.


Lábára lehajtja fejét,

alszik a bogár, a darázs,

velealszik a zümmögés -

aludj el szépen, kis Balázs.


A villamos is aluszik,

- s mig szendereg a robogás -

álmában csönget egy picit -

aludj el szépen, kis Balázs.


Alszik a széken a kabát,

szunnyadozik a szakadás,

máma már nem hasad tovább -

aludj el szépen, kis Balázs.


Szundít a lapda, meg a sip,

az erdő, a kirándulás,

a jó cukor is aluszik -

aludj el szépen, kis Balázs.


A távolságot, mint üveg

golyót, megkapod, óriás

leszel, csak hunyd le kis szemed, -

aludj el szépen, kis Balázs.


Tüzoltó leszel s katona!

Vadakat terelő juhász!

Látod, elalszik anyuka. -

Aludj el szépen, kis Balázs.

2012. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

jaj de ennék most egy kis szilvás buktát :/

amúgy EMBEREK 12 ÉVESEN NE CSAJOZZATOK HANEM MENJETEK FOCIZNI MEG SZÓRAKOZNI A HAVEROKKAL ÉLJÉTEK A GYEREKKOROTOKAT!! esküszöm, hogy ha meglátok még egy 12 éves csajozós kérdést kivágom az egész tepsi szilvás buktá a kukába... pedig én nagyon szeretem a szilvás buktát!!

2012. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát először is szocializálódj és ne az interneten keresd a megoldást, mert ha nem próbálkozol és nem gyűjtesz tapasztalatod még 18 évesen se bírsz lányt elhódítani. :)
2012. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 guido ***** válasza:
59%

Istenem ne akard elrontani ezt a szerencsétlen gyereket xD Ne focizzon. Undorító dolog a foci. Ezért vannak rólunk a negatív sztereotípiák srácok mert mindenki csak a foci xD

Menjen Gépezzen járkáljon el haverkodni és ismerkedjen ez az :D

De istenem ne csajozz ilyenkor még xD

2012. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 guido ***** válasza:
18%

Ha most arról volna szó hogy te lány vagy fiú kéne akkor mondanám hogy vegyél neki egy hónap Eredeti World of Warcraftot xD

Szerintem akkor fizess neki egy műkörmöst mostanság a 12 éves lányoknál gyakori (unokahugaimból kiindulva)

2012. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy például megtanulhatna Magyarul ékezettel írni!!!!
2012. máj. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Hatalmas intelligenciára vall bevágni egy 12 éves gyereknek az Altatót, meg a helyesírásával szekálni, amikor a felnőttek nagy része sem tudja rendesen használni a billentyűzetet. Agyam eldobom ilyenkor, de mindegy is, hiszen ez az oldal már csak ilyen.


A kérdéshez hozzászólva: légy a lánnyal udvarias, és keresd a társaságát, de ne nyomulj nagyon. Nem kell neki szép csillogó-villogó cuccokat venni, meg elvinni mindenfelé. Keress egy közös témát, vagy tevékenységet, amit mindketten szerettek, és beszélgess vele arról, vagy csináljatok valamit közösen. Esetleg a tanulás terén, ha valamiben jobb vagy, mint ő, próbálj meg neki segíteni. Ha rendes a lány, értékelni fogja a kedvességed, és sok szép közös percet tölthettek el egymással.

2012. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
KOszonom a valoszokat de en tudok magyarul irni csak ha mindenfele kell irkanom akkor nem is tudom mit irjak
2012. máj. 15. 14:19
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
nem értem, hogy mit mondasz de a szilvás buktát akkor is imádom.
2012. máj. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!