Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért van az, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van az, hogy sok átlagosan kinéző srácnak nem jut neki tetsző lány, ellenben sok kövér vagy ronda fejű srácnak is van szép barátnője? Mit tudnak ezek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Hüe vagy?

Inkább olvass reklámot :

2012. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisugárzás, vagy pénz, vagy kettő kombinációja.
2012. jún. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert talán te jóképünek tartod magad hogy itt panaszkodsz?
2012. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én magamat inkább átlagosnak tartom. De lányok egy része nyíltan kimondta, hogy helyes vagyok.
2012. jún. 22. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
küldj képet nekem privátba és őszintén megírom neked a véleményem.Mert így elég nehéz megmondani hogy mi van.Nyugi nem élek vissza vele. 17\l
2012. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Mernek kezdeményezni, te pedig csak egy helyes kisöcsi vagy.
2012. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ezen én is gondolkodtam csak én lányokról sok csúnya lánynak helyes barátja van, de aztán rájöttem hogy ez azon is múlik hogy az ember nem csak jól kinéző emberrel akar jáni hanem olyannal akivel jól érzi magát, nem tudom te érezted már azt hogy ha neked megtetszik valaki az akár szép/helyes neked tökéletes volt :) lehet hogy kövér vagy csúnya egy srác/lány de olyan értékes ember lehet legbelül hogy a külseje nem zavarja a párját, azon is múlik hogy kedves, vicces, megértő legyen az illető :)) de ne ijedj meg hogy akkor esetleg te nem vagy rendes vagy ilyesmi, van olyan amikor egy rendes helyes srácnak nem jön össze egy lány de ha majd találsz egy olyat aki viszonozza az érzéseid többé nem fogy ilyesmiken gondolkodni :)
2012. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!