Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm szerit undi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerit undi a csókolózás! Nem is tudja milyen érzés. Hogy magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés
Én 13 éves vagyok ő 15 és még nem csókolózott (én már többször is) de nem tudom hogy magyarázzam el neki hogy ez jó dolog és hogy ez nem undi! Mert megtanítani nem akarom. csak elmagyarázni mien érzés és rávezetni arra hogy ez fantasztikus érzés de amint elkezdek erről dumálni azt mondja: hányingerem van ettől a témátol+hogy ő soha nem fog csókolózni!! Mit csináljak (ezért dobja minden pasi ) Mert én nem tudom elmagyarázni mien érzés segíts kérlek!!!!!
2009. júl. 6. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőle mit tart benne undorítónak, ha meg tudja mondani akkor szerintem ezen keresztül lehetne segíteni
2009. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
ha jól értelmzetem, akkor neked vannak a leirt gátlásaid. addig, ameddig undorítónak tartod, ne is foglalkozz vele. majd megváltozik ez....várj még néhány évet.
2009. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy büdös a szád,csak nem akarja megmondani neked és ezért inkább azt mondja hogy szerinte undorító...
2009. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de nem mert én is lány vagyok és a szomszédom(nem vagyunk lezbik) csak amikor azt mondom a pasimmal oat smároltunk akkor ő rögtön elkezd arrol beszélni hogy nem higénikus és hogy undorító pont ezért nem jár vele senki!
2009. júl. 6. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

itt egyesekek nem tudnak magyarul :)


figy, nem készült még fel rá

te érettebb vagy, ő kevésbé

majd később már nem fog undorodni

2009. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
13 éves vagy?..."a pasimmal oat smároltunk". Ahogy mondani szokás, pfoai de pula ta! No comment
2009. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

21:39-es grat:) nemtom mikor rohogtem utoljara igy:DHaangosan :)

De most komlyan :D

Eltalaltad;)

2009. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd egyszerűen még túl fiatal egy kapcsolathoz. remélem szexelni még nemakartok..:D
2009. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
milyen szerencse hogy egy 13éves kész nő és készen áll az életre
2009. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
lehet hogy a pasidnak hiányzik egy pár metszőfoga és ezért van hányingere amikor mondod neki hogy miet smároltatok
2009. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!