Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz, ha egy lány ezt írná nektek? Ti nem éreznétek megalázónak?

Figyelt kérdés

Egy lány bejelölt facebookon, nem ismerjük egymást, se látásból, se másképp. Nem is lakunk egymáshoz közel, szóval ez csak ilyen netes dolog. Erre ahogy visszaigazoltam, nem sokkal utána rámírt és érdeklődött felőlem és persze a koromat is kérdezte. Én mondtam tippelje meg képiem alapján mennyi lehetek. Erre rávágja, hogy 15. Hát nagyon néztem, mert valójában 22 vagyok, de tényleg ennyire fiatalosan néznék ki? Azért ez már durva. Azt már tudom, hogy élőben is a lányok valamivel fiatalabbnak tippelnek, de az átlag ilyen 17 év szokott lenni, ezt tippelik legtöbbször.


Mondjuk ezek után elfilóztam, hogy talán ezért van az, hogy sokkal inkább szemeznek velem 14-16 év körüli lányok a buszon is, mint huszonévesek. Ilyen fiatalos testalkattal, fejjel, hogy lehetne esélyem akkor a saját korosztályomnál? Ez a lány is 14 volt, ráadásul nem az első, akinek bejöttem facebookon, valahogy folyton a 14-17 év körüliek tapadnak rám.


Most azon filózok, hogy ki kéne gyúrnom magam, illetve növesztettem egy kis körszakállat, akkor talán nem néznének taknyos 15 évesnek.



2012. jún. 23. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy fiatalabbnak nézel ki. Majd 35 évesen örülnél, ha csak 25-nek néznének:DD
2012. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon aranyos :) Valószínűleg tényleg eléggé kisfiús lehetsz. Jó ötlet a terved. Legközelebb viszont ne hagyd, hogy megtippeljék a korodat :)

25/N

2012. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántásból mondom, de azért arra "kíváncsi" lennék, hogy a 15 éves kisfiús arcodon hogy mutat egy szakáll. Nem akarlak elkeseríteni, de ez genetika. Ez ellen nem igen tudsz mit kezdeni. 22 évesen iszonyat nehezen fog rád rakodni izom, ráadásul, ha tényleg olyan a testfelépítésed, ahogy képzelem neked még nehezebb lesz. Persze nem azt mondom, hogy ne próbálkozz, de nem ártana egy-két alkalommal kicsit elbeszélgetni egy képzett testépítővel nem csak hobbi gyurmagyúrkával, mert valószínű a te esetedben nem mindegy hogy milyen gyakorlatokat végzel.
2012. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
kíváncsivá tettél:D esetleg leírnád a neved?:D
2012. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hú nem te vagy, aki olyan kérdésekkel bombázza az oldalt, h 22 éves srác vagyok és vajon milyen érzés lehet 14-16 éves lánnyal csókolózni. Illetve, h hol lehetne 14-16 éves lányokkal megismerkedni? :D


Kérdésedre visszatérve, addig örülj, míg fiatalabbnak néznek. Sok nő szereti a fiatalos pasikat. ;)

2012. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tegnap 20:41


Én már kérdeztem, egy rövid ideig kondiztam, de tényleg nem értem sokat vele, két kilóval lettem több, ami le is ment miutána abbahagytam, lehet annyira mégsem vagyok reménytelen, apám elég izmos, erős típus. Pedig az én időben olyan vékony volt, mint én. De mivel fizikai munkát végez eléggé erős, izmos lett. Szóval genetikám lehet annyira nem vészes, hogy ne tudnám kigyúrni magam legalább egy normál szintre. Főleg, ha azt nézem apámra hasonlítok testre, arcra is inkább.


De jelenleg anyagilag semmire nem futja, ha most összejön a meló a nyárra, akkor lesz pénzem és neki tudok látni újra, de most már folyamatosan. A személyi edzőre nem kívánok költeni, havi 20 rugóm nekem nincsen és feleslegesnek is tartom. Bőven elég lesz a kondibérlet, ami 5000+3000 a tömegnövelő, szóval kb. egy hónapnyi edzés, ami nálam eddig használt is és sikerült pár kilót felszednem, az nekem úgy 8-9 ezerbe jönne ki. A kaját ősök biztosítják, amíg itthon élek, de mindent a saját pénzemből, diákmunkámból kell, szóval nem vagyok elkényeztetve anyagilag.

2012. jún. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!