Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönne így leírás alapján ez a típus?

Figyelt kérdés
Izmos, nem csúnya, habár kissé felesleggel rendelkező, nagyobb darab de azért ennek ellenére férfias alkatú srác vagyok, habár kopaszodok és emiatt nagyon rövid (milliméteres) a hajam. Van szakállam is. A visszajelzések alapján eléggé intenzív vagyok az ágyban is, eddig szinte minden barátnőmet/partneremet eljuttattam a csúcsra, pedig nincs nagy farkam, és szexuális életemet is később kezdtem, olyan 22 évesen kb... általában szimpatikus vagyok mindenkinek, mert többnyire laza vagyok és jópofa a humorom is. Valahogy mégsem vagyok magammal elégedett és nem tudom, miért és ez néha kihat a partnerkapcsolataimra is, szinte szomjazom a jó visszajelzésekért, amik növelhetik az önbizalmam és szinte rendszeresen kiborulok, ha csak poén szintjén is, de valaki megjegyzést tesz a külsőm bármilyen hibájára és szinte mindent mellreszívok, a barátnőm ráadásul erre rá is tesz egy lapáttal, mert ő szeret élcelődni rajtam. Mi a véleményetek?
2012. jún. 24. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a külsődről feltehetnél egy képet. (kepfeltoltes.hu) Amúgy egész szimpatikusnak tűnsz így...
2012. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem jönne be. És nem a külsőd miatt.

22/L

2012. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi miatt?
2012. jún. 24. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:

olyan mackós vagy? izmosan mackós, így képzelnélek el, meg a kopasz/rövid hajú szakállas emberek viccesek, mindig jó a humoruk, nem tom miért xd


az a gondod, hogy kisebbségi komplexusod lehet, és ezért ugye belül vannak vélt vagy valós hibáid, amiket nem szeretsz magadban/magadon, és ha valakitől ezekre visszaigazolást kapsz, arra rálovagolsz, én legalábbis hasonló vagyok, de szerencsére nem jön ki belőle, csak néha

2012. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!