Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor uljek ki valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor uljek ki valahol nehany konyvvel es varjam, hatha valaki megszolit? L/20

Figyelt kérdés

Nem ertem, hogy manapsag az emberek hogy kepesek barmifele kapcsolatot letesiteni egymassal, En, szemely szerint teljesen izolaltnak erzem magam masoktol es nehezemre esik embereket megszolitani, flortolni, csevereszni random modon. Soha nem volt parkapcsolatom, mindenki, aki talalkozott velem egyszer, tobbszor nem is keresett es olyan is volt, aki az elso talalkozorol siman eltuntette magat felidoben. Azt tudom, hogy ha elkezdek beszelni, akkor sokat beszelek, de nem hiszem, hogy az olyan nagy baj lenne. Szeretek filozofalni, belemelyulni vallasi es tudomanyos kerdesekbe, de nem ertem, ez miert baj. Nem jarok diszkokba, a kocsmak, pubok nem nekem valok, mert nem iszok. Akkor hogy lehetseges meg is emberek koze menni es talalni valakit, aki erdekesnek tart annyira hogy megszolitson es elbeszelgessunk?

Azon gondolkodom, hogy felkapom az asztronomias konyveket, fizikat vagy valami sci-fit, fantasy-t es kiulok egy parkba olvasni, hatha. Meg is mi mas mukodhetne? Probaltam elmenni egy-ket ilyen adott temaban levo csoportos talalkozora, de az is fura kicsit, mert nehez ugy masokkal beszelgetni, ha egyaltalan semmit nem tudsz roluk, es nincs a tarsolyodban par tema, amit felvethetnel. De ez mar valszeg csak a korabbi online ismerkedesek atka.


Egyebkent Lany vagyok, 20 eves, kicsit gombolydedebb itt meg ott es velemenyem szerint egesz intelligens. Valoszinuleg szimplan csak rossz korba szulettem, vagy enyhen autisztikus jellegem van. Remeljuk, hogy csak az elobbi a problema :)


Ui: Bocsi az angol billentyuzetert.


2012. jún. 24. 16:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Képet kérünk.


Egyébként majd írd már meg hogy hány ismerkedős privát üzenetet kaptál. :)

2012. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a túracsoportokat.
2012. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Tényleg kéne kép.

Járj a barátnőiddel strandra :) Mi is azt csináluk a lányokkal,egy csomót szoktunk kint lenni,vagy van mikor balatonra megyünk.Legutóbb megszólított minket pár srác hogy lenne-e kedvünk röpizni velük. Ennyi...:) Nem agysebészet :)

2012. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?
2012. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Na itt is az első... Ő még finomabb, nem egyből privátban támad, de egy 2 szavas mondatot nem volt képes leírni helyesírási hiba nélkül. :D
2012. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
A Strand nem mukodik, ahogy az uszoda sem, mert nem tudok uszni, foldi eloleny vagyok. :)
2012. jún. 24. 17:01
 7/40 anonim ***** válasza:

Egyetértek, de amúgy érdemesebb volna keresned baráti társaságokat vagy szimplán barátokat akikkel tudsz lógni. Esetleg internet? Amúgy én is szívesen ismerkedem, aztán ki tudja. Sok sikert!

(A pados megoldás furán hangzik) :D


20/F

2012. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
És a Balaton? :) Egyébként nem muszáj a mélyebb vízbe menni ám,ahol már úszni kell. Szerintem pedig a strand lenne neked megfelelő....
2012. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Barátaid sincsenek?
2012. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Ez nem meglepő, nem felkapottak az olyan lányok, mint te. Én is hasonló természetű vagyok és sosem jött oda senki hozzám kb...
2012. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!