Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak kb.75% ban fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak kb.75% ban fontos egy pasiban a kulső és kb.25%ban a belső?

Figyelt kérdés
Mert olyat meg nem hallottam hogy egy lany a belso ertekei miatt szeretett volna bele egy pasiba, hanem inkabb azert mert bejott neki kulsore. Azert irtam 75 ot mert ha csak mondjuk 30-50% ban jonne be nekik.egy pasi, akkor mar nem is akarnak osszejonni vele. A legtobb lany meg ugy velekedik,ha mar kulsore bejott akkor a belsoval ha csak egy kicsit is megfelelo, akkor azzal meg fog elobb vagy utobb baratkozni. El fogja fogadni.
2012. jún. 24. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez vica versa is igaz ám. A pasiknak 75%ban fontos, hogy a nő jól nézzen ki és 25%ban fontos minden más.
2012. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már unalmas folyton leírni és persze úgy sem hiszed el ,de mindegy.


Barátom nem jött be külsőre, de sokat voltunk együtt. Végül nagyon szimpatikus lett és 3 hónap után jártunk. Azóta is tartom, hogy életem legjobb döntése volt.


No ennyi. Élj boldogan kis barátom!

22/L

2012. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Te vagy a 100 bol 1 aki nem akinezete alapjan dontott. De a tobbi 90 valahàny csakis a kulso alapjan fog donteni.
2012. jún. 24. 17:14
 4/5 anonim válasza:
Talán inkább fordítva. Nem jövök össze Brad Pittel, ha nem tetszik, amilyen ő 'bent', hiába hogy jól néz ki.
2012. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor már háremet tartanék xD
2012. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!