Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a nők szerint fontos a belső, de gyakran a külső miatt nem is kíváncsiak rá? Akkor mégse fontos?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ha egy férfi ápolatlan,nem fürdik, koszos, nem mossa a fogait, akkor aztán gyönyörű lehet belsőleg, nem lenne gusztusom megcsókolni.
2011. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokan csak úgy mondják... Merthogy sokan oda se mennek valakihez, aki nem vonzó külsőleg. De nem mindenki ilyen. Én például úgy vagyok, hogy szeretek új embereket megismerni, és nem érdekel, hogy néznek ki. Ha egy társaságban vagyok, ugyanúgy szóba elegyedek "csúnyább" fiúkkal is, mint a helyesekkel, és ugyanúgy beszélgetek velük. Így már kiderülhet, hogy melyik a szimpatikusabb belsőre, és onnantól meg már abszolút nem számít a külső.

20/L

2011. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy akkor mégsem fontos, de miért érdekeljen ha egyszerűen taszít valaki a külseje miatt. Nyilván senki nem lenne olyannal aki taszítja.

Egyformán fontos a külső is és a belső is. Valamelyik nem jó akkor abból nem lesz valamire való párkapcsolat.


20/l

2011. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az ápolatlan, koszos, büdös emberekre gondoltam, hanem a küső azon részére, amit az illető már nemnagyon tud befolyásolni.
2011. jún. 13. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mire gondolsz? Én is vissza taszítónak találok egy ápolatlan embert! Hiába a telefonban a gyönyör meg az érzés,ha a külleme nem jön be, mikor randizunk! Fontos a belső, de csak a külső után! Mindenkinek más az ízlése és ezért is jó! Minden embernek meg van a megfelelő párja-e világban! Szóval milyen a külsőd????Mi a gond???
2011. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Átlagos kinézetű pasi vagyok. Nem is magamról írtam, csak úgy általában. És igen, én is úgy vagyok vele, hogy ha vki külsőre nem jön be, már nem is vagyok kiváncsi rá. Ez nem igazságos, de sajnos van ilyen, és annak, akivel történik, jogosan esik rosszul.
2011. jún. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!