Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ürüggyel irjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel irjak rá?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a lány szintén. Felvettük egymást facebookon, és ma este is, (mint mindig) fellepik 1-2 órát. Milyen ürüggyel irjak rá hogy ne legyek bunkó. És hogy ne ilyen gondolatokkal irjon vissza: ( ha egyáltalán visszaír) Ez meg mit akar??? Hanem pl nevessen az elso mondatomon.

Nem tudtok valami jó dumát ide, amitöl nem kedvtelenül menne a beszélgetés, hanem szívesen válaszolna a kérdésekre?


2012. jún. 24. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
ez most meleg kérdés?
2012. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy birtad ezt a mai nagy meleget?Én majd meg haltam ,de ha itt lettél volna velem lehet még a levegö is meggyulladt volna.
2012. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!