Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ürüggyel írjak rá és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak rá és utána hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Facebookon szeretnék elhívni egy lányt randira, de még soha nem csináltam ilyet, ezért szeretném, ha adnátok tippeket, tanácsokat, hogy mit írjak neki, miután ráköszönök és utána hogyan tovább.
2012. ápr. 30. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallotál már az igazi életről???
2012. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jobb ha személyesen hívod el;)
2012. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Személyesen nem tudom elhívni, mert már nem szoktam vele találkozni. Azelőtt egy busszal jártunk suliba, de akkor még nem mertem lépni.
2012. ápr. 30. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
ne ürügyet keress, hanem írd le neki azt amit valójában akarsz :)
2012. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ha leírom, hogy kerek-perec, hogy szeretném, ha eljönne velem randizni az így nem jó szerintem. Azért kell vmi körítés szerintem. :) Ebben kellene segíteni.
2012. ápr. 30. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj meg vele beszélgetést kezdeményezni. " szia xy vagyok, láttalak egy párszor a buszon és nagyon tetszel, szeretnélek megismerni stb. stb.

10 perc facebookozás után, megemlítheted neki a találkát, ha addig nem koppint, vagy nem ír állandóan tő mondatokba. Kérdez felőled stb.. ez csak jót jelent mert kíváncsi.

Sok sikert

2012. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ürügy, írd neki, hogy szia, sokszor látlak/ma láttalak itt meg itt, nagyon aranyosnak/jófejnek tűnsz, szívesen megismernnélek.

Ha meg ismered, írj rá, hogy mi ahelyzet, aztán kérdezgesd arról amit szeret csinálni. (nézd le az adatlapjáról)

Azért előre szólok, hogy ha élőben teszed ugyanezt háromszor valószínűbb, hogy elmegy veled.

2012. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látod, ő is ezt írta! Szóval próbáld meg amit írtunk :D uolsó voltam :D
2012. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha az a helyzet, hogy az a fb amit én használok nem az enyém?
2012. ápr. 30. 21:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Basszus nincsen saját Facebookod ?! Kiét használod, ha nem a tiédet ? Én SOHA sem adnám meg a jelszavam még haveroknak sem ! :D

Csinálj már egyet, nem több mint 10 perc, és jelöld be. Ez az első lépés. Ha nem igazol vissza, írj neki hogy XY vagy és szeretnél ismerkedni. Ezután tuti visszaigazol, és akkor már lehet is beszélgetni.

2012. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!