Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a sok szingli emberke?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok szingli emberke? Mi lesz fiúk mért nem tepertek? Nehogy pár nélkül maradjak már:D

Figyelt kérdés
Olyan furcsa nekem, hogy ilyen sokan egyedül vannak.. senki nem akar magának barátnőt?:/ Így kifogunk halni.:D Ne legyetek már muják emberek!:D
2012. jún. 26. 21:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Kihalni nem fogunk,csak drasztikusan megcsappan a világnépesség,ami bőven rá fér a bolygó egyensúlyára!!!


Ja egyébként 25 évesen nem érzem hogy tepernem kellene,ha valakinek kevés lesz amit nyújtani tudok az majd keres jobbat.PEACE

2012. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
de én akarok
2012. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25 éves :D az még nagyon aktív
2012. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%

Nőttek az igények. Ha nem tetszünk a lányoknak akkor mondhatunk bármit.

A lányoknak már csak az ilyen egyen-melegek kellenek. [link]

2012. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
korod, nemed? :)
2012. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk a 20 alattiakra gondoltam, de hát még fiatal vagy te is, hogy ilyet mondj.:D
2012. jún. 26. 21:08
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
Hol van az előírva h csak a pasiknak kell teperni?:) Bírom az olyan lányokat, akik csaj várják a sült galambot. Elvégre egy ideje egyenjogúság van:)
2012. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát a férfi az legyen férfi, ne nyúlbéla... amúgy ez nem igaz mert ha teszek is érte valamit akkor se esik le neki mi van...

amúgy lány vagyok 17

2012. jún. 26. 21:12
 9/24 anonim ***** válasza:
Nagyon válogatok, az a helyzet:D Még jó, hogy van miből:) 24F
2012. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én nem csak a korom miatt gondolkodom így,én vagyok az a fajta aki nem szeret a csordával vonulni!Szóval adok amit adni tudok,ha nem elég attól még más emberben megtalálhatja az adott fél azt a bizonyos TÖBBLETET. 25F
2012. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!