Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14/f vagyok. Csajok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/f vagyok. Csajok nektek bejönnek a páwa fiúk?

Figyelt kérdés
Bejön nektek ez a stílus? supra,converse cipő + csőfarmer + v nyakú póló ?:$ járnátok ilyen fiúval?

#Westend #páva #árkád.pólus
2012. jún. 27. 01:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
egyrészt undorító ha felöltöztetnek egy állatot az kínzás szégyenld magad te tetű
2012. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 chrishu ***** válasza:
100%
Nem, de a páwa fiúknak bejönnek...
2012. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

szegény gyereket h leszóltátok...:DD

am nekem bejönnek a páwák..ez van..:33

14l

2012. júl. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
igen,nagyon bejön :$$
2012. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Igen bejön .. 14L
2012. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek.:D

Supra Skytop II.

Csőfarmer

Ing/Fehér póló+szürke kivágott gombolható V nyakú felső/ stb.:DD.


Ott szokták elrontani: kilátszik a csöcsbimbó, szerintem az ku*va kiábrándító. Vagy ha szőrös a mellkasa. Vagy ha nagyon kivágott. Legyen stílusos, de ne meleg. pink felső oké. De ne női felsőket vegyetek, hanem gyártanak pink férfi felsőket is.

Régen mikor nem volt a páwa, akkor ez még normálisnak számított.

Veled nem járnék, mert te arra vered magad h páwa vagy, közbe meg egy értelmi fogyatékos, aki páwa cuccokba jár. :)

2012. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sütve.
2012. aug. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom a páwákat!! :DD Kb. minden barátom az és ezek jóféle buliba való pasik! Nem mondom, hogy lenyűgöz a férfias és izmos karjuk [mert olyanjuk nincsen...],de édesek és helyesek. Bárhogy kinézhetsz, mert lehetsz a világ legocsmányabb képű gyereke is ha egyszer páwa cuccot hordasz. nem azért bunkók és beszólós köcsögök, mert csak úgy jön belőlük, hanem mert az emberek többsége, főként idősebb korosztályba nem bírja ezeket. és ők mind ilyen baráti, szoros kapcsolatban vannak. mindig csapatban látni az ilyeneket, ritka a magányos páwa. még iskolából is együtt mennek haza. azért tűnnek nagy arcúnak, mert mindenki fancsali fejjel nézi őket, hát naná, hogy akkor egy társoság beszól. egy magányos páwa sebezhető. egy magányos páwa gyakran rendes, ha a felé közeledő is az. egy magányos páwa lehet jókisfiú. ezek mindíg összetartóak és egységben az erő. nincs kimondott bandavezér, legfeljebb a leggazdagabb, aki a legjobb bulikat csinálja vagy aki a legtöbb eredményt elérte pl. sprotban. tehát aki valamivel bizonyított a társainak, azt külösösképp tisztelik. aki ismeri a páwákat, az egyetért velem.
2012. aug. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
csak az a kár, hogy aki fiús, az már unalmas meg béna, legyen minél cingárabb és utálkozóbb valaki ugye??? mert ha az ilyen gennyfarkúak után futkostok egyesek, ne csodálkozzatok ha pl. pár nap után lecserél valaki másra
2012. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
nem jönnek be..jó sok fiú már túlzásba is viszi és úgy néz ki mint egy b*zi. -.-'
2012. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!