Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen pénz nélküli programot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pénz nélküli programot lehet csinálni egy gazdag srácnak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lassan 2 éve együtt vagyunk, de mindig csak olyan programjaink vannak, hogy strand, ami kajával már 5000ft. Mozi, ami általában 3-4000 ft. Beülni valahova és hasonlók.

Én viszont szeretnék néha pénz nélküli programokat is, mert nekünk nincs ilyen jó anyagi helyzetünk. Felhoztam neki a pikniket és a túrázást, az nem tetszik. Neki a séta nem program.

Mi van még? Már én is kezdek elkedvetlenedni. Ti mit szoktatok? /szexen kívül :D/

19évesek vagyunk


2012. jún. 27. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat en hm mondtam volna siman a turat meg asetalast este zene csillag nezes de hat ha nem jon be hm. manapsag mindenhez penz kell. esetlek kerekparozni :D nem tudom :D sry :D 23 F
2012. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugye milyen nehéz? Én is kitaláltam, hogy kimegyünk egy mezőre, viszunk kaját, piát, nézzük a felhőket, kettesben vagyunk, de nem.. Jobb ülni egy kávézóban.. :(
2012. jún. 27. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Múzeum... nem mind olyan drága
2012. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menjetek libegőzni. Utána fagyizzatok. Ugyan ahhoz is kell némi pénz, de legalább nem a kávézóban ültök. :)

Ja, és a hátizsákban vihetsz kaját, meglepetésnek. :)

2012. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A városokban vannak ingyenes koncertek és fesztiválok, oda is ki lehet menni., meg a szabad strandok helyszínén is lehet piknikezni.
2012. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehez mert az illetonek akarni is kell a dolgot en pl romantikus vagyok es kapo az ilyen seta felho csillag nezes stb minden ami a termeszettel kapcsolodik ossze..kvzo pff verd 2 x fejbe es rancigald ki a termeszetbe eroszakold meg es majd megjon az esze :) 23 F udve :D
2012. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ugye milyen nehéz? Én is kitaláltam, hogy kimegyünk egy mezőre, viszunk kaját, piát, nézzük a felhőket, kettesben vagyunk, de nem.. Jobb ülni egy kávézóban.. :("


Nem illetek össze... Ennyi. Később meglehet több gondod is lesz...

2012. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!