Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, ha huszonévesen csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha huszonévesen csak a tini lányok érdekelnek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 11:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Gaz siman 21 evesen is mar csak 18 ig mentem le de hat mindenki maskepp gondolkozik jo poen vagy en nem tudom 23 F
2012. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

21 évesen már gondolkozhatnál komolyabban. Ezeknek a "kapcsolatoknak" általában rossz lesz a vége, mert túl nagy a korkülönbség ebben a korban. Más most 5-6 év, mint 10 év múlva lenne.

Megkérdezhetem, hogy mi a horoszkópod?

2012. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

figy engem vonzanak a 30asok is de csak egy 14-15 évesnél érzem férfinak magam, ezért van!

F18

2012. jún. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ma 12:49


Ez meg hogy jön ide? Amúgy bak.

2012. jún. 27. 16:48
 15/22 anonim ***** válasza:
Amúgy van 1-2 tini, aki szívesen meghúznék... hogy őszinte legyek...
2012. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Az beteg 14... Enyhe pedofil hajlamok..

Én evvel pszichológushoz mennék. Talán ki tudna belőle kezelni, lehet a múltadban történt valami ami miatt így érzel.

Mert ez akár el is durvulhat, fanatikussá is válhatsz, bűncselekményt is elkövethetsz pusztán hévből. No meg, attól még hogy a gyerek akarta és beleegyezett a szülő még felnyomhat az örsön..

Lehet minél jobban öregedni fogsz annál fiatalabbak vonzanak majd. Ez elég rémisztő

2012. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

ma 17:23


Már ne haragudj, de ez baromság! :D Eddig sem erőszakoltam meg senkit, nem is tudnék, minek nézel te engem?!


Egyébként is nagyon válogatós vagyok, nem sok lány felelne meg, kövérek például nem izgatnak, szóval már mindenki támadott is, hogy milyen felszínes vagyok és mit képzelek magamról, hogy a kövér lányokra nem tudok felizgulni. Hát ilyen ez a világ, nem is kaphatok egy lányt sem, mert még egy alkalmi szexben volt részem, ami csoda volt, de semmi több és azóta sincs esélyem új lányra. Szóval megnyugodhatott az állítólag csúnya, "pedofil" bácsi úgysem árthat senkinek. Szomorú, hogy így elítélnek, de bezzeg más idősebb fickók meg ott itatják le bulikban meg szopatják, dugatják a tiniket, őket senki sem ítéli el és nem is kaptank semmit érte. De én, aki a légynek sem ártott még máris el vagyok ítélve gonosz szörnyként, aki pszichológusra szorul. Csak én érzem ezt igazságtalanságnak?!

2012. jún. 27. 20:04
 18/22 A kérdező kommentje:
Ja és most igazából nagyon elment a kedvem a csajozástól is, csak a filmeinnek élek, az egész nyaram pihenésből és melóból áll majd. Na megyek is sorozatot nézni.
2012. jún. 27. 20:05
 19/22 anonim ***** válasza:
Voltál már nővel?
2012. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

ma 20:30


Egyszer voltam, de ha nem lettem volna sem változik semmi, ugyanolyan szexmániás vesztes voltam szüzen is. Azóta sem változott semmi, ugyanúgy túltengenek bennek a szexuális vágyak, a szerelemre vágytam, de arról már nem is álmodozom, úgyis mindenki csak dugni akar, kinek kell már érzelem. A lányok a bunkókat szeretik. De nekem mindegy, jó nekem egyedül, majd prostizom, ahogy eddig is. Csak pénzben nem dúskálok éppen, de majd lesz ez másképp.

2012. jún. 27. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!