Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mikor jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor jöttetek először össze fiúval?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy furán hangzik, de az a gond, hogy a barátnőm részéről az megy, hogy mért nincsen már pasim, anyukám részéről meg, hogy a 14 évesek minek akarnak pasit. Én nem akarok, de van egy fiú aki tetszik, és nem tudom, hogy ha arra kerülne a sor, hogy összejöjjünk, megtenném-e. Egyébként tényleg nem akarok csak azért fiút, hogy legyen.

Ha lehet, az eredeti kérdésre válaszoljatok. Légyszi írjátok le, hogy hogyan jöttetek össze először. Az akkori korotokat, és azt, hogy mi lett később a fiú és köztetek is írjátok le pls. előre is köszi.



2012. jún. 20. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
6 hete jöttem össze barátommal. :D 18 éves vagyok :D csak akkor kezdj kapcsolatba, ha szereted a fiút, ne akkor, ha barátnőd vagy anyukád azt mondja :)
2012. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem először 13 évesen lehetett volna pasim, de én akkor még nem álltam készen, így nem lett belőle semmi sem. Majd elmenetem középsuliba és az osztálytársammal összejöttem :$ 15 éves vagyok, és 8 hónapja vagyunk együtt :D
2012. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én arra a fiúra várok akit tényleg szeretek. 14éves vagyok. Anyukám aztmondja, hogy rendesen gondoljam meg kivel jövök össze. A barátnőmnek már 6pasija volt egy év alatt, de sose mondja, hogy miért nincs pasim. Legjobb barátnőm ezért nem nyaggat ezzel. Voltak már fiúk akiknek tetszettem és elis mentem velük ahová hívtak, de megmondtam, hogy csak barátok lehetünk. SOSE HIRTELEN FELLÁNGOLÁS MIATT JÖJJ ÖSSZE VALAKIVEL! Ez fontos, 1 évvel ezelőtt csókolóztam egy fiúval, de alig ismerük egymást és tudtuk is, hogy nem lehet semmi, mert nagyon messze lakik, és csak nyaralni voltunk. Szóval jól gondold meg! :)
2012. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam, mikor először összejöttem vkivel, a dolog 4 hónapig tartott...nem volt egy nagy kaland... majd a következő pasimmal 1 évvel később jöttem össze, és ráértem volna addig nem is pasizni. Most 22 vagyok.
2012. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2006-ban,futballmeccsen.
2012. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszólóknak:)
2012. jún. 21. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!