Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha viszonylag gyakran előfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha viszonylag gyakran előfordul, hogy egy-két ismeretlen lány rendszeresen szemez velem buszon, akkor lehet, hogy helyes srác vagyok és nem is ronda?

Figyelt kérdés

#helyes #rond
2012. jún. 24. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert szerinted a ronda embereket nem bámulják meg?

Szerintem kezdj el aggódni...

2012. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát a kezdö löket már megvan

2.lépés:cserkészd be az áldozatot!

2012. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A szép meg a helyes mindenkinek mást jelent, relatív...
2012. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nem vagyok benne biztos, hogy miért szemeztek velem, azt tudom csak, hogy a többi lány le sem sz@rt. De az ilyen feltűnő jelenségeket észreveszem mindig.


Csak az más kérdés, hogy vajon mi célból csinálják a lányok?

2012. jún. 24. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:

tegyél fel képet és mutasd, majd itt megmondják...

[link]

2012. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát így szöveg alapján nem sokat tudok mondani.

Ez a kérdés olyan mintha azt kérdeznéd tölünk hogy:szép vagyok-e?

nemlátunk a betükön keresztül téged

2012. jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mögötted nem ült valami helyes pasas?
2012. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hangulatfüggő, hogy helyesnek találnak-e.


Ha búvalbaszott vagy, akkor nem fognak annak találni. Ha viszont jókedved van, nem aggódsz semmin, csak jól érzed magad a bőrödben, akkor máris sokkal esélyesebb, hogy megnéznek maguknak.

2012. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 18:10


A legutóbbi esetnél nem ülhettek mögöttem, mert így menetiránnyal háttal ültem egy négyes ülésen, szóval szembe ültünk egymással csak ő a bal oldalon én a jobbon. Feltűnő volt, hogy folyton felém néz és más pasi nem volt azon az oldalon. Főleg, azért is, mert a szemembe nézett, nem másra, az ilyet hogy lehetne félrenézni? Bár napszemüveg volt rajtam.

2012. jún. 24. 18:20
 10/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gyíkemberekről van szó, és csak el akarnak csábítani, hogy az éléskamrájukban tároljanak az idő alatt, míg sárkány-medve-disznó-emberek megszállják a földet. Megfelelő tápértékkel rendelkezhetsz valószínűleg, ezért is ekkora az érdeklődés. Mielött feldarabolnak és lefagyasztanak, 36 órán keresztül folyamatosan a szexuális vágyaidat fogják kielégíteni, hogy valamilyen szinten tisztességes üzlet kötődjék.


Én általában csak elhajtom őket, vagy kuncsaftokat szerzek a számukra. Ha nem láttál volna még sárkány-medve-disznó-embert, elmondanám, hogy félig sárkán,y félig medve, félig disznó, és félig ember. Ez ügyebár 4 fél, azaz 2 élőlény is kijönne belőle, de ne köss bele.

2012. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!