Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy megkedveljen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés
15 évess lány vagyok elég balhés természetű kevés érzelemmel de most mégis belezúgtam egy srácba és nem tudom h hogyan közeledjek felé....egy játszótéren futottunk össze meg még pár sráccal és hátt eléggé rosszul kezdtem a "kapcsolatunkat".szóval segítsetek légyszives h mit csináljak :(
2012. jún. 28. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismered őt? Meg van valamilyen elérhetősége? Esetleg a barátait? Hány évesek vagytok? Ezek fontos infók!:)
2012. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ismerem őt de nem régről és ismerősöm facebook-on én 15 ő 18 éves és egész jó kapcsolatban vagyunk de csak mint ismerős
2012. jún. 28. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg van-e barátnője, akar-e kapcsolatot, hogy van, dícsérd meg a profil képét... ezekből levágja:D
2012. jún. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
barátnője nincs azt tudom de okés köszi a segítséget:D kipróbálom remélem leesik neki h mit akarok :)
2012. jún. 28. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki kerek perec, hogy bejön. Meg fog lepődni, de jobb mint ülni és várni a csodára. Menj oda, és beszélgess vele. Egyszer élünk nem? Használd ki az életet! Addig fogd meg magadnak ameddig tudod.
2012. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ha visszautasít? én nem tudom......nagyon félek h nem jövök be neki :(
2012. jún. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!