Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy nagyon durva önbizalomhiányom van és még bulizni sem voltam de azt tervezem hogy pár osztálytársam ráveszem hogy menjünk el bulizni mert egyedül nem akarok.

a nővéreim szokták mondani hogy helyes vagy ha szóbakerül meg néha látom a buszon hogy néz egy-egy lány de általában csak simán nem tetszik a lány vagy nem tudom hogyan menjek oda hozzá mit mondjak stb.

léci segítsetek 15/F



2012. jún. 29. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. nézz ki jól

a többi nem számít

2012. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát abban nem lennék biztos.
2012. jún. 29. 10:56
 3/12 anonim válasza:
52%
Figyu merre laksz?és hány éves vagy mert ha Szolnok környékén laksz lehet h tudok segíteni!
2012. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Győr környékén

15.éves vagyok

2012. jún. 29. 12:27
 5/12 anonim ***** válasza:
nyugodtan keress a neten csajozási tanácsokat. vannak ilyen oldalak, önbizalmad hamar visszajön.
2012. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
pua.hu-t nézegettem meg a videókat ahol mex tanácsokat ad és elolvastam a könyvet és ad sok jó tanácsot is de én nem akarok annyira megváltozni.
2012. jún. 29. 17:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

kérd meg egy haverodat, hogy mutasson be egy csajnak aki ugyan azzal a busszal jár, mint te. majd ajánljad fel, hogy foglalsz neki helyet és onnantól kezdve elkezdődik egy beszélgetés. engem így hódítottak meg :$

16/l

2012. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
igaza van!
2012. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7.neked igazad lenne és jó amit írtál de nem igen akadnak ismerőseim a buszon ezért más megoldást kéne találni.
2012. júl. 3. 10:44
 10/12 anonim válasza:
figyu én sem rendelkezem nagy önbizalommal de ha nem próbálod meg nem is fog sikerülni!Ha meg tetszik egy csaj pl a buszon és nem ül mellette senki meny oda és kérdezd meg h leülhetek e ide bisztos nem fog lenyelni!
2012. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!