Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki már tanult valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki már tanult valamelyik oldalról, az megosztaná a véleményét? Oldalak alább.

Figyelt kérdés

pua.hu

csajozasitanacsok.hu

hoditasmuveszete.com


A "de lúzer vagy" típusú hozzászólást mellőzd! Komolyan. Ha most hallasz először az iménti három oldalról akkor NE SZÓLJ HOZZÁ!!! Ha mégis, arra nem fogok reagálni, csak nyomok rá egy "Nem hasznos"-t és a moderátor figyelmébe ajánlom.



#csajozás #Pick Up Artist #pua.hu #puaegyetem #puaegyetem.com #csajozasitanacsok #csajozasitanacsok.hu #hoditasmuveszete #hoditasmuveszete.com
2012. jún. 30. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

A pua lányszemmel nagyon gáz,javaslom onnan ne tanulj.Videót láttam csak,de ahogy az úriember előadta magát az felháborított. Ha velem viselkedne ilyen tiszteletlenül és flegmán egy pasas minimum elküldeném az édesanyjába,de az is lehet,hogy pofont is kapna.Amilyen technikákat ott "megmutatott",azzal egy nagyon szűk rétegnél lehet sikert aratni. A segg hülye lányoknál.

Maradj a másik kettőnél,bár azokat meg sajnos nem ismerem.

2012. jún. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Hiába pontozol,egyszerűen ócska az egész. Próbáld ki melyik lánynak jön be az idétlen helycserés székre ültetős módszere.Mondom velem csinálnák levágnék egy pofont.Idétlen majom a kitalálója....
2012. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. júl. 1. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejött... bár én innen tanultam csajozást, kommunikációt:

www.puafesztival.hu


Az egész az önfejlesztésről, kommunikációd fejlesztéséről szól!

2012. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!