Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitetek nekem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitetek nekem? Hogyan tudnek megismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Ma unatkoztam es facebookon bongeszgetem, es ramentem egy csaj adatlapja (eddig meg sokszor latam baratajanloba de nem neztem meg az adatlapjat soha).Mikor lattam a kepeit akkor egy aranyos es szepszemu lanyt lattam benne.

Meg szeretnem ismerni (minden hatso szandekot ferreteve) de nemtudom hogyan kezdjem el a beszelgetest vele, mit mondjak neki??

Anyit hozzatennek hogy a lanyokkal eddig meg nem volt sikerem de ezt a lanyt meg szeretnem ismerni.


Segitsetek legyszi, adjatok tanacsokat, tippeket!


Jah! es ha nem tudsz ertelmes valaszt irni akkor inkabb ne is irj semmit.


Udv!!



#lány #ismegkedni #szep szemek
2012. jún. 30. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem elég annyival indítani először, hogy "Szia! A képeid alapján nagyon szimpatikus vagy nekem és szeretnélek megismerni! Mit gondolsz? Benne vagy? :)"
2012. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
www.baratnoszerzes.hu Ne, ne mondd hogy ez neked nem kell. Higgy magadban, ez pont neked való. Tapasztalatból 16/F :)
2012. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo:koszi a valaszt, hasznos volt

Masodik valaszolo:akar hiszed, akar nem de nekem ez nem kell

2012. jún. 30. 22:42
 4/21 A kérdező kommentje:
Varok meg valaszokat
2012. jún. 30. 22:43
 5/21 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem ennél több egyelőre tényleg nem kell, csak bátorság! ;) (1.voltam)
2012. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
es enyiirjak neki es utana hagyjam fakepnel??
2012. jún. 30. 22:45
 7/21 A kérdező kommentje:
kene egy jo benyomast keltsek elsore nem??
2012. jún. 30. 22:46
 8/21 anonim ***** válasza:

Persze, fontos hogy jó benyomást tegyél! :)

Sztem ezt leírhatnád neki: "Mikor lattam a képeidet akkor egy aranyos és szép szemű lányt láttam benned." És azt, hogy ne vegye tolakodásnak és nem szeretnéd letámadni, csak ennyire még nem tetszett neked soha senki és úgy érzed, hogy meg kell ismerned, ha neki sincs kifogása ellene. :)

2012. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ok

Tegyuk fel hogy belemegy az ismerkedesbe, es akor elsore meg tul korai lenne ugye? hogy elhivjam setalni valahova??

Elobe jobban szeretek/tudok beszelgetni mint neten.(ott olyan "hideg" minden) :-D

2012. júl. 1. 22:09
 10/21 anonim ***** válasza:
Írd le neki, amit most ide! :) Hogy szeretnéd megismerni, de személyes találkának jobban örülnél, mert neten ismerkedni annyira hideg és személytelen és ebből akkor majd látja, hogy tényleg komolyan gondolod. :)
2012. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!