Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitetek nekem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitetek nekem? Hogyan tudnek megismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Ma unatkoztam es facebookon bongeszgetem, es ramentem egy csaj adatlapja (eddig meg sokszor latam baratajanloba de nem neztem meg az adatlapjat soha).Mikor lattam a kepeit akkor egy aranyos es szepszemu lanyt lattam benne.

Meg szeretnem ismerni (minden hatso szandekot ferreteve) de nemtudom hogyan kezdjem el a beszelgetest vele, mit mondjak neki??

Anyit hozzatennek hogy a lanyokkal eddig meg nem volt sikerem de ezt a lanyt meg szeretnem ismerni.


Segitsetek legyszi, adjatok tanacsokat, tippeket!


Jah! es ha nem tudsz ertelmes valaszt irni akkor inkabb ne is irj semmit.


Udv!!



#lány #ismegkedni #szep szemek
2012. jún. 30. 22:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Felev vegen a pszichotanar leadta a telefonszamjat hogyha csajozasrol van szo akor nyugodtan hivjuk fel.

Szerintetek felhivjam tanacsert?

2012. júl. 2. 21:38
 12/21 anonim ***** válasza:
+1 vélemény nem árthat. :)
2012. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a legelső kommentre ne hallgass,elég sablonos a csajoknál ez,ez nem jön be náluk ettől kicsit több kell,nincs igazam csajok??
2012. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Na ha te annyira tudod hogy mit kell akor itt alehetoseg, osszd meg vdlem is!
2012. júl. 4. 17:07
 15/21 anonim ***** válasza:

Valamibe szemtelenül és viccesen köss bele:

-hol lakik?

-hogyhogy (még) nem ismered?

Amíg nem vagytok ismerősök addig nem látod, h mikor van fent és ő sem, h te mikor, úgyhogy a válaszát így várd. Keress még dolgokat amibe alapján még beleköthetsz. Ha azt írja: -mennem kell, akkor írd, h: -csak nehogy hátba vágjon az ajtó, -csak nehogy orra ess közben a telefonoddal Találj ki erre is néhány variációt.

2012. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Am mar viszaigazolt masnap reggelre
2012. júl. 4. 21:55
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ez egy hatalmas baromság 21.33-as:


"Ha azt írja: -mennem kell, akkor írd, h: -csak nehogy hátba vágjon az ajtó, -csak nehogy orra ess közben a telefonoddal" --> Ez kinek jön be? Ezzel nem ismerkedősen csipkedi, hanem szinte cseszegeti...mintha úgy látná a csajt, aki össze-vissza bénázik vagy mint aki a telefonján lóg egyfolytában. o_O Ezzel nem flörtölni tud, hanem jó hamar lekoptatja a csajt, mert teljes joggal félre fogja érteni ezt az egészet.

2012. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha egy rossz, indokolatlan kifogással akarnak lerázni, akkor inkább írok olyan amire tuti válaszol. Védje csak magát.
2012. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Viszaigazolt facebookon a csaj. Lattam fenn a tegnap is es ma is de valamier felek rairni :-D
2012. júl. 7. 12:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha már a tanácsomat nem fogadod el, akkor legalább ekkora sablonos baromságokat ne mondj, hogy "Lenne e kedved ismerkedni" meg hasonlók. Ne kérdezz olyanokat, amire megvan a lehetőség, hogy nemet mondjon. A betanult csajozós szövegektől is jobb ha irtózol( nagyon fájt e mikor leestél az égből). A viccesen szemtelen megszólítások mehetnek .
2012. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!